Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ଟିଭିର ଏହି ଫେମସ୍ କଳାକାର, ଲିଷ୍ଟ ଦେଖି ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

20/09/2021 at 12:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୯: ବଲିଉଡ ଭଳି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରନ୍ତି। ଟିଭି କଳାକାରମାନେ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରୁ ଅପାର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି। ତଥାପି, ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ନିଜକୁ ଜଣେ କଳାକାର ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଟିଭିର ଏପରି କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ:

ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ ନିକଟରେ ଖତ୍ରୋଁ କେ ଖିଲାଡି ୧୧ ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୧ ରୁ ୧.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଛନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର:

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ଏକ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ୧୦ ରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

କରଣ ପଟେଲ:

ୟେ ହୈ ମୋହବ୍ବତେଁ ରମଣ ବା କରଣ ପଟେଲ ଏକ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ୧ ରୁ ୧.୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

କପିଲ ଶର୍ମା:

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ଦେଶରେ ବହୁତ ହିଟ୍। ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ସେ ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୫୦-୬୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍:

ବେହଦ୍ ୨ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍  ସୋ’ ର ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧ ରୁ ୧.୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

Kapil Sharma से लेकर Mohit Raina तक,  एक एपिसोड के लाखों रुपए चार्ज करते हैं टीवी के ये फेमस स्टार्स, लिस्ट देखकर नहीं होगा यकीन

ମୋହିତ ରାଇନା:

ଦେବୋଁ କେ ଦେବ ମହାଦେବ ଏବଂ ୱେବ୍ ସ୍ପେସରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସେନ୍ସେସ୍ ମୋହିତ ରାଇନା ଏକ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ୧ ରୁ ୧.୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

   Related Posts