Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଅଟକି ଯାଇଛି ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ

24/05/2020 at 11:47 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୫: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର ବଢ଼ୁଥିବା ପ୍ରକୋପ ଯୋଗୁଁ ପୂରା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଲା ଲାଗିଛି,ଯାହା ଯୋଗୁଁ ସବୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ତେଣୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ବଲିଉଡର ୧୦୦୦କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ହୋଇଛି ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହା ଆହୁରି ବଢ଼ିବ। ନିର୍ମାତାମାନେ ଛୋଟ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମକୁ ରିଲିଜ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ରାସ୍ତା ବାଛିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବଡ଼ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମକୁ ଅନଲାଇନ୍ ରିଲିଜ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍ ଅଧିକ ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କାଷ୍ଟ୍ ବାହାରିବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବଲିଉଡର କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ରହିଛି,ଯାହା କରୋନା କାରଣରୁ ଅଟକି ରହିଛି।

୧.ଅକ୍ଷୟ କୁମାର : ବଲିଉଡର ହିଟ୍ ମେସିନ୍ କୁହାଯାଉଥିବା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାଧାରଣତଃ ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ୩ରୁ ୪ଟି ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଆସନ୍ତି। ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ତାଙ୍କର କେତେ ଫିଲ୍ମ ଅଟକି ଯାଇଥିବ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ୬ଟି ଫିଲ୍ମ ରହିଛି,ଯେଉଁଥିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ,ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍,ପୃଥ୍ବୀରାଜ,ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ,ଅତରଙ୍ଗୀ ରେ ଏବଂ ବେଲ୍ ବଟମ୍।

୨. ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ : ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବର୍ଷ ‘ତାନାଜୀ: ଦ ଅନସଙ୍ଗ୍ ଓ୍ବରିୟର ସହ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଏବର୍ଷ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସବୁଠୁ ବଡ଼ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ। ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଭାଗରେ ଭୁଜ୍: ଦ ପ୍ରାଇଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ,ମୈଦାନ,ଆରଆରଆର,ଚାଣକ୍ୟ,ଗୋଲମାଲ ୫ ସମେତ ୫ଟି ଫିଲ୍ମ ରହିଛି ଯାହା ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ।

୩.ବିକ୍କି କୌଶଲ୍ : ଉରି: ଦ ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ସଫଳତା ପରେ ବିକ୍କି କୌଶଲ୍ ବଲିଉଡରେ ହଟ୍ ପ୍ରପର୍ଟି ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ବିକ୍କି କୌଶଲ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁଜିତ ସରକାରଙ୍କ ଉଧମ ସିଂହ,ସୈମ ମାନେକଶାଁ,ଅଶ୍ବତ୍ଥାମା ଏବଂ ତଖ୍ତରେ ନଜର ଆସିବେ।

୪.ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ: ହାଇଓ୍ବେ,ଉଡ଼ତା ପଞ୍ଜାବ,ଗଲି ବୟ,ରାଜି ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ଦ୍ବାରା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଖାସ୍ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ଖୋଲିବା​ ପରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ସଡ଼କ ୨,ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର,ଆରଆରଆର,ଗଙ୍ଗୁଭାଇ କାଠିଆଓ୍ବାଡ଼ି ଏବଂ ତଖ୍ତ ସମେତ ୫ଟି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ

   Related Posts