Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ବନ୍ଧୁତା : ୧୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କିଶୋରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଲେ ଦୁଇ ଯୁବକ

27/01/2020 at 11:20 AM

ପାନିପତ ୨୭/୧: ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବନ୍ଧୁତା ପରେ ୧୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଦେଖା କରିବା ବାହାନାରେ ମଡେଲ୍ ଟାଉନର ଡିଏଭି ପାର୍କକୁ ଡାକିଥିଲେ  ଏବଂ କାରରେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇ ପାଖାପାଖି ୩ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ବୁଲାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ କେନାଲ୍ କଡ଼ରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁହେଁ ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଶାରେ ହାଇ ଡୋଜ୍ ମିଶାଇ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ,ଯାହା ଫଳରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭:୩୦ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପାର୍କ ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ସ୍କୁଟି ପାଖରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫିଙ୍ଗି ଫେରାର ହେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ,ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଲୋକେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପାଖାପାଖି ୧୨ଟାରେ ତାଙ୍କ ସଂଜ୍ଞା ଫେରିଥିଲା ଏବଂ ସେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।

ପୋଲିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମଡେଲ ଟାଉନରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ହସ୍ପିଟାଲରେ ପଛରେ ରହୁଥିବା ୧୯ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସେଖୁ ଚୌହାନ ଏବଂ ସତକରତାର କଲୋନୀ ବାସିନ୍ଦା ୨୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସନ୍ଦୀପକୁ ଗିରଫ କରି ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି।

  ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଜାଟଲ୍ ରୋଡ଼ରେ ଥିବା ଏକ କଲୋନୀ ବାସିନ୍ଦା ୧୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଛାତ୍ରୀ ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ନ୍ତି। ପାଖାପାଖି ୧୫ଦିନ ତଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଜରିଆରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା। କିଛି ଦିନ ଯାଏଁ ତାଙ୍କର ଚାଟିଙ୍ଗରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରର ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କରିଥିଲେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ୪:୩୦ରୁ ୬:୩୦ ଯାଏଁ ଛାତ୍ରୀ ଘରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ଟ୍ୟୁସନ୍ ପଢ଼ିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି।

ଶୁକ୍ରବାର ଆଶିଷ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଡିଏଭି ପାର୍କ ନିକଟକୁ ଡାକିଥିଲା। ଟ୍ୟୁସନ ଯିବା ବଦଳରେ ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଟି ନେଇ ପାର୍କ ବାହାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଶିଷ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ କାର୍ ନେଇ ସେଠାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ବହୁତ ସମୟ ବୁଲାଇଥି​‌ଲେ। ଦୁହେଁ ଫ୍ରୃଟିରେ ମଦ ମିଶାଇ ତାଙ୍କୁ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ। ନିଶା ହେବାରୁ ଛାତ୍ରୀ ସଂଜ୍ଞାହୀନ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଅନ୍ଧାର ହୋଇଯିବାରୁ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜାଟଲ ରୋଡ଼ରେ ପ୍ୟାରେଲାଲ କେନାଲ କଡ଼ ଶୁନଶାନ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

   Related Posts