Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଅଭାବୀଙ୍କୁ ସହାୟତା : ରନ୍ଧା ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଲେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ଆଣ୍ଡ ହେଲ୍ପ ଜୋନ, ପିଲାଏ ଦେଲେ ସଞ୍ଚିତ ଅର୍ଥ

23/04/2020 at 6:44 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୩/୦୪ : କରୋନା ସ୍ଥିତି ଭୟଙ୍କର | ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ଲକଡାଉନ ଜାରି ରହିଛି | ସାମାଜିକ ଦୂରତା ସହ ଘରେ ରହିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ସରକାର | ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ଠପ | ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ହଇରାଣ ହରକତ ଅଭାବୀ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକେ |

ଖାଦ୍ୟ ଓ ପାନୀୟ ବଡ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି | ଏପରି ଅସାଧାରଣ ସମୟରେ ଅନେକ ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତଥା ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଅଭାବୀଙ୍କୁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହିଭଳି କିଛି ସହୃଦୟ ସ୍ବେଛାସେବୀ ରାଜଧାନୀରେ ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରିଛନ୍ତି |ଏହିଭଳି ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି | ଏମାନେ ଗରିବଙ୍କୁ ରନ୍ଧା ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରୁଛନ୍ତି | ପୃଥ୍ୱୀ ମେଡ଼ିସିନ ଷ୍ଟୋର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ କିଛି ସ୍ବେଛାସେବୀ ଦୀର୍ଘ ୨୦ ଦିନରୁ ଅଧିକ ହେବ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରୁଛି | ଏହି ମହତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ନିଜ ପକେଟମନିରୁ ସଞ୍ଚୟ କରିଥିବା ଅର୍ଥ ଏହି ମହତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି | ଭୁବନେଶ୍ୱରର ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଅଂଚଳରେ ୫୦୦ ରୁ ଉର୍ଧ୍ଵ ଲୋକଙ୍କୁ ଆମିଷ ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି | Friends and help zoneର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଭାତ କୁମାର ବେହେରାଙ୍କ ପ୍ରୟାଶରେ ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଉଛି | ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଗରିବ ଅସହାୟଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗେଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି |

   Related Posts