Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସାଙ୍ଗ ହେଲା ବୋଲି କଣ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ରଖିବ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ, ମୋ ଦେହରେ ଗଲାନି… ମାରିଦେଲି…ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକଲା ସାଙ୍ଗ

12/02/2019 at 9:13 PM

ଡ଼େରାଡ଼ୁନ ୧୨/୨-ଜଣେ ଯୁବକ ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କଲା ହତ୍ୟା । କେବଳ କାରଣ ଥିଲା ଅବୈଧ ସଂପର୍କ । ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ସାଙ୍ଗ ସହ କଲା ପ୍ରତାରଣା.. ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିବା ନେଇ ସାଙ୍ଗ କଲା ହତ୍ୟା ।

ଡ଼େରାଡ଼ୁନର କୁଷ୍ଠ ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ଶକୁନ୍ତଳାଦେବୀ ନିଜ ପୂଅର ନିଖୋଜ ନେଇ ଥାନାରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । ନିଜର ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଂକୁର ଦୁଇଦିନ ହେଲା ଘରୁ ଯାଇଥିଲା , ହେଲେ ଫେରି ନଥିଲା ବୋଲି କାକୁତି ମିନତି ହୋଇ ଥାନାରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ଦାୟର କରି ଶକୁନ୍ତଳା ଦେବୀଙ୍କୁ ଫେରାଇଦେଇଥିଲା ।

ସୋମବାର ସକାଳେ ଗାଁ ଲୋକ ଅଂକୁରର ଶବ ବୁଦାମୂଳେ ପଡ଼ିଥିବା କଥା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା ଛାନଭିନ୍ ।

ଘଟଣାରେ ପ୍ରଥମେ ଅଂକୁରର ସାଙ୍ଗ ଅମିତକୁ ଥାନାକୁ ଆଣି କରିଥିଲା ପଚରାଉଚରା । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅମିତ ଆଉ ମିଛ ନକହି ପୋଲିସ ଆଗରେ ମାନି ଯାଇଥିଲା ସବୁ ସତ ଘଟଣା ।

ଅଙ୍କୁର ମୋସହ ସାଙ୍ଗ ହେବ ବୋଲି କଣ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ରଖିବ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ଏହିସବୁ ଘଟଣା ମୋ ଦେହରେ ଗଲାନି ବୋଲି ଗଳାଚିପି ମାରିଦେଲି ବୋଲି ବୟାନ ରଖିଥିଲା ଅମିତ ।

ଅମିତ ଓ ଅଂକୁର ଦୁହେଁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଥିଲେ । ଅଂକୁର ଅନେକ ସମୟରେ ଅମିତର ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା ଭିତରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ବନ୍ଧୁତା । ଏହି ବନ୍ଧୁତାରୁ ପ୍ରେମ, ତାପରେ ପରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ଏହା ଲୁଚାଛପାରେ ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦିନେ ଅମିତର ଆଖିରେ ଏହିସବୁ ଘଟଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ଅଂକୁରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ କରିଥିଲା ଯୋଜନା ।

ଏହି ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ଅଂକୁରକୁ ମାରିଦେବା କଥା କହିଥିଲା ଅମିତ । ପୋଲିସ ଅମିତକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts