Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବାହାଘର ଥିଲା ଆଉ ୧୫ ଦିନ, ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକାରୁ ଧରି ଫେରାର ହୋଇଗଲା ଯୁବକ : ଥାନାରେ ପିଟିଲା ଭାବିପତ୍ନୀ

1/11/2021 at 10:49 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୧:   ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକା ସହ ଫେରାର । ବାହାଘର ଥିଲା ଆଉ ୧୫ ଦିନ । ଘରେ ଟେଣ୍ଟ୍ ବନ୍ଧା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଭୋଜିଭାତ ପାଇଁ ଦିଆ ସରିଥିଲା ଆଡଭାନ୍ସ୍ । କୁଣିଆ ବି ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସବୁ କିଛି ବଦଳିଗଲା । ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକାକୁ ଧରି ଫେରାର ହୋଇଗଲା ପୁଅ । ତେବେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଏପରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁରରେ ।  

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଯୋଧପୁରର ରାତାନାଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଜଣଙ୍କ ନର୍ସିଂ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗତ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ସେ ଘରକୁ ଆସିନଥିଲେ । ତଦନ୍ତ ପରେ ଯୁବତଜଣଙ୍କ ପାବୁପୁରାରେ ରହୁଥିବା ବାଦଲ ନାୟକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକିଂ  ବାଦଲ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା । ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶନିବାର ଥିବାରୁ ବାହାହୋଇ ପାରିନଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଆହୁରି କହିଛି ଯେ, ବାଦଲ ଯେଉଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଧରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସେ ତାର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ମତାନ୍ତର ଘଟିଥିଲା । ଧିରେଧିରେ ଯୁବତୀଜଣଙ୍କ ବାଦଲକୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ । ଏକଥା ସେ ବାଦଲକୁ କହିବା ପରେ ବାଦଲ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ । ଗତ ୬ ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ବାଦଲର ବିବାହ ଘର ଲୋକେ ସ୍ଥିର କରିଦେଇଥିଲେ । ସେ ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ ବି ଘରେ କହିପାରିନଥିଲା । ତାର ବାହାଘର ନଭେମ୍ବର ୧୪ରେ ହୋଇଥାନ୍ତା । ତା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ବାଦଲ ଥାନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାବି ଶ୍ୱଶୂର ଘର ଲୋକେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଭାବିପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଥାନାରେ ପିଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।  ପୋଲିସ ଧୋକା ଓ ଠକେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  

   Related Posts