Thursday, February 21, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହରେ ସାଙ୍ଗ ଦେଲା ସାଙ୍ଗକୁ ଏପରି ଉପହାର, ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ କରି ଛଡ଼େଇ ନେଲା ସାଙ୍ଗ ଠାରୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ

ନୋଏଡ଼ା ୧୨/୨- ସାଙ୍ଗ ଦେଲା ସାଙ୍ଗକୁ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଉପହାର । ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ କରି ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକାକୁ ଫସାଇଲା ପ୍ରେମ ଜାଲରେ । ସାଙ୍ଗ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ପାଳିବା ବଦଳରେ ହୋଇଗଲା ଶିଶୁପାଳ ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ନୋଏଡ଼ାର ସେକ୍ଟର -୬୬ ଅଂଚଳରେ । ଜଣେ ବିବିଏ ଛାତ୍ରର ଏହି କାରନାମାରେ ଘଟଣା ଆସିଛି ଥାନା ଯାଏଁ । ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଏ ହେଉଛି ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ । ବିବିଏ ଛାତ୍ର ତା ସାଙ୍କର ଫେସବୁକ ଆଇଡ଼ି ହ୍ୟାକ କରି କରିଛି ଏମିତି କାମ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍କ ଭଲ ପାଉଥିବା ଝିଅକୁ ଏକତରଫା ଭାବେ ଭଲ ପାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ଭଲ ପାଉଥିବାରୁ ସେ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ପାଉ ନଥିଲା  ଏବାବଦରେ କିଛି କହିବାକୁ । ସେ ଏମିତି ଏକ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କଲା ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ସତରେ ପରିଣତ ହେଲା ।

ଦିନେ ସେ ତା ସାଙ୍ଗର ଫେସବୁକ ହ୍ୟାକ କରି ତା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବିଭିନ୍ନ ଖରାପ ମେସେଜ ଦେବା ସହିତ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାନସିକ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲା ।

ସୋମବାରଦିନ ପ୍ରେମିକ ତା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଫୋନ କରିବା ପରେ ସିଧା ସିଧା ମନା କରିଦେଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ବ୍ରେକ୍ ଅଫ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ବୋଲି କହିଥିଲା ।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହ ଥିବାରୁ ଯୁବକ ତା ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲା । ସାଙ୍ଗର ପ୍ରେମିକା ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ରାଗରେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଭଲ ପାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ସାଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଫେରାଦ ହୋଇଛି । ଏହି ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର କିଛି ସମାଧାନ କରିପାରିନି ପୋଲିସ ।

153 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର