Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୈତାନ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି କଲା ହତ୍ୟା !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୮୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିରାଗଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଲା କମାଣ୍ଡ୍ : ଚାଚା ପଶୁପତିଙ୍କୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍, LJP ସଂସଦୀୟ ଦଳର ନେତା ହେଲେ ପାରସ
  • ||
  • ସାରା ବିଶ୍ୱର ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ : ବ୍ରିଟେନ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ ଫେରିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

ଅଜବ ସଉକ: ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶେଷରେ ପହଁଚିଲା ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ

24/12/2018 at 12:44 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧୨ : ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷର କିଛି କିଛି ସଉକ ଥାଏ | କିଏ ଡ୍ରେସ କିଣିବାକୁ ଭଲପାଏ ତ କିଏ ନୂଆ ନୂଆ ଜୋତା ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲପାଏ | ଆହୁରି ପୁଣି କାହାର ସଉକ ଥାଏ ନୂଆ କାର କିଣିବା | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଲା କେହି କେହି ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାକୁ ସଉକ ରଖିଥାନ୍ତି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିର ସଉକ କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସଉକ ହେଲା ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଠକିବା | ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କରିଛି | ଏବେ ଯାଏଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସାରିଛି ଏବଂ ଯୌତୁକରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଜିନିଷ ପତ୍ର ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ଖବର ଅନୁସାରେ ଏବେ ଯାଏଁ ସେ ୨୧ ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ସମସ୍ତ ୨୧ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଇଛା କରିଥିଲା |


ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସ୍ପେସିଆଲ ସେଲ ଡିସିପି ପ୍ରମୋଦ ସିଂ କୁଶବାହାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ଅଭିଷେକ ବଶିଷ୍ଠ ଓରଫ ଅଭିନବ ଶର୍ମା | ତାଙ୍କ ଘର ହରିୟାଣାର କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର ଠାରେ | ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଅର୍ଥାତ ଡିସେମ୍ବର ୨୨ ତାରିଖରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିଷେକକୁ ଏସିପି ଅତର ସିଂ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅମୁଲ ତ୍ୟାଗୀ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରିକା ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଟିମ ହରିଦ୍ୱାରରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ |


ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ପରେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜର ଶିକାର କରୁଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜକୁ ଅକ୍ଷ୍ୟ ଦୀପ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସର ମାଲିକ ବୋଲି କହୁଥିଲା | ଏହାସହ ନିଜକୁ ଏକ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ହୈ ପ୍ରୋଫାଇଲ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ବୋଲି ଦାବି କରି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ଜାଲରେ ଫସୁଥିଲା | ଦିଲ୍ଲୀର ବାରଖମ୍ବା ଥାନାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅଭିଷେକ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ମାମଲା ଆଧାରରେ କୋର୍ଟ ଅଭିଷେକ ବିରୋଧରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ପରୱାନା ଜାରି କରିଥିଲେ | ତେବେ ଅଭିଷେକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଅଭିଷେକ ନାଁରେ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିଷେକ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ହରିଦ୍ୱାରରେ ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିଲା | ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବ ବୋଲି କହି ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲା | ସେତେବେଳେ ଜଣେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସ୍ପେସିଆଲ ସେଲକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହରିଦ୍ୱାରରେ ଅଛି | ହରିଦ୍ୱାର ମେଟ୍ରିମନିଏଲ ସାଇଟରେ ମିଛ ନାଁ ଏବଂ ଠିକଣା ଦେଇ ବିଭା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ଯୁବତୀ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ଠକିବା ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ପୁରା ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିଥିବା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |


ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବହୁ ଗୁଡ଼ାଏ ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲରେ ପତ୍ରକାର ଭାବେ ଚାକିରୀ କରିଥିବା ଦାବି କରିଥିଲା | ୨୦୦୨ ମସିହାରେ କବିତା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ର ୭ ବର୍ଷର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ତଥାପି ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ ଚଡି ଅଭିଷେକ ଏପଟେ ସେପଟେ ମୁହଁ ମାରୁଥିଲା | ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମିଚି ମିଚିକା ଜ୍ୟୋତିଷ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏକ ଟିଭି ଚାନେଲରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଉଥିଲା | ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଅତୁଲଜୀ ମହାରାଜ ନାଁରେ ସେ ଉକ୍ତ ଚାନେଲରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୁଥିଲା | ଅଭିଷେକର ପୋଲ ଖୋଲିଯିବା ପରେ ଚାନେଲ ଅଧିକାରୀ ତାକୁ ବିତାଡିତ କରିଦେଇଥିଲେ | ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଜାଗା ଯୋଗେଇଦେବା ବୋଲି କହି ତାଙ୍କୁ ଠକିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

   Related Posts