Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଅଣ୍ଡାରୁ ହତ୍ୟା : ଛୁଆ ଅଣ୍ଡା ଫଟାଇଦେଲା, ମା’ ଛୁଆର ମୁଣ୍ଡ ଫଟାଇଦେଲା, ପଡୋଶୀ ଛାତରୁ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

12/06/2020 at 7:50 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୨।୬: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କୌଶମ୍ବି ଜିଲ୍ଲାର କୋଖରାଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ସପ୍ତାହେ ପୂର୍ବରୁ ପଡୋଶୀ ଘର ଛାତରୁ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ଏବେ ପୋଲିସ ଶିଶୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇଛି। ନିରୀହ ଶିଶୁଟିକୁ ତାଙ୍କ ମା’ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ନିରୀହ ଶିଶୁଟି ହାତରୁ କିଛି ଅଣ୍ଡା ପଡି ଫାଟି ଯାଇଥିବାରୁ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡଟି ଘଟିଛି ।

ଅଣ୍ଡା ଫାଟିଯିବା ଯୋଗୁଁ ମା’ ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ କାନ୍ଥରେ ଶିଶୁଟିର ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟିଦେଇଥିଲେ । ଯାହାଦ୍ବାରା ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ​​। ଅପରାଧ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ହତ୍ୟାକାରୀ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଝିଅର ମୃତଦେହ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ । ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପଡୋଶୀଙ୍କ ଛାତ ଉପରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଏହାପରେ ଏହି ଘରର ଲୋକଙ୍କୁ (ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପୁଅ) ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା । ହତ୍ୟାକାରୀ ମା’କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଯାଇଛି ବୋଲି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏସପି କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋଖରାଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଇଚୌଲି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ରାମ ସିଂଙ୍କ ୪ ବର୍ଷର ଝିଅ ପାୟଲ ସନ୍ଦେହଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୁନ୍ ୩ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରଦିନ ସମ୍ପର୍କୀୟ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଗାଁରେ ଝିଅକୁ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ରାମସିଂହଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ଦୀନେଶଙ୍କ ଘର ଛାତରୁ ଝିଅର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ।

ଝିଅର ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ଦୀନେଶ, ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୀନେଶ ନିଜକୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଫଳରେ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ଝିଅର ମାଙ୍କ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲା । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଝିଅର ମା’ ରେଖା ତାଙ୍କ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ ।

ରେଖା କହିଥିଲେ ଯେ, ପାୟଲ କିଛି ଅଣ୍ଡା ଫଠାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ରାଗିଯାଇ କାନ୍ଥରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟିଦେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଝିଅ ପାୟଲଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପଡୋଶୀଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ମୃତଦେହ ଲୁଚାଇ ଝିଅ ନିଖୋଜ ହେବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ଦିନ ପୋଲିସ ଝିଅର ମୃତଦେହ ପାଇଥିଲା । ରେଖା ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରିବା ପରେ ଦୀନେଶ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ରେଖାକୁ ଗିରଫ କରି ପୋଲିସ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ପରେ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦେଇଛି ।

   Related Posts