Thursday, December 13, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଚାରି ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ଏମିତି କଣ ଇଶାରା ଦେଲେ ,ସେମାନଙ୍କୁ ଜେଲ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଲା -ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ;୬/୧୨-ମଣିଷ ଅନେକ ସମୟରେ ଏମିତି ଭୁଲ କାମ କରିଥାଏ ,ବେଳେବେଳେ ତା ନିଜ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଥାଏ । ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟଛି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ । ଚାରି ଜଣ ମହିଳା ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରି  ଲୋକମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ଦ୍ଵାରା ତାର ଶାସ୍ତି ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ଶେଷରେ ଏମିତି ହୋଇଛି ସେମାନେ ପୋଲିସ ଦ୍ଵାରା ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଛି ।

ଘଟଣାଟି ଏମିତି, ଦିଲ୍ଲୀର ରୋହିଣି ଇଲାକାର ଚାରିଜଣ ମହିଳା ଜନଗହଳି ସ୍ଥାନରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ ଦେଖାଇ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ । ଏମିତିକି ଅତି ଖରାପ ଅଂଗଭଂଗୀ ଦେଖାଇ ଲୋକମାନଂକୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ବାଟରେ ଯିବା ଲୋକମାନେ ଏସବୁକୁ ସହଜଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁ ନ ଥିଲେ ।

ଡ଼ିସେମ୍ଵର ୩ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଏକ ଫୋନକଲ୍ ଆସିଥିଲା । ପୋଲିସ ଫୋନ ପାଇ ଠିକଣା ଜାଗାରେ ପହଁଚିଥିଲା । ସେଠାରେ ସେଇ ଚାରିଜଣ ମହିଳାଂକୁ ହିଁ  ପୋଲିସ ଠାବ କରିଥିଲା । ସେମାନଂକ ନାଁରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ  ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିଯୋଗ ଅନେକଦିନ ହେଲା କରିଆସୁଥିଲେ । ସେଇ ଅଂଚଳରେ ମହିଳାମାନେ ଲୋକମାନଂକୁ ଦେହବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଇଙ୍ଗିତ କରିବା ସହ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅନେକଦିନ ହେଲା ସେଠାରେ ସେକ୍ସ କାରବାର ଚାଲୁଥିବାର ସୂଚନା ପାଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଂକ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ସେଇ ମହିଳାମାନଂକୁ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀ ମଧ୍ୟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ହେଲେ ସେମାନଂକ ପାଖରୁ ସେମିତି କିଛି ସୂରାକ ମିଳିପାରି ନ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ତନାଘନା କରିଥିଲା । ସେମାନେ ସାରା ଦେଶରେ ଦେହ ବେପାରର ନେଟଓ୍ଵାର୍କ ସହ  ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଂକ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ସେଇ ଚାରିଜଣ ମହିଳାଂକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ବର୍ଷକୁ ୬୦୦କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଂକାର ଦେହବେପାର ହେଉଛି ବୋଲି ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

404 Views

   You May Also Like