Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଗଲା ଜୀବନ, ଯୁବତୀଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଲା ପ୍ରେମିକ, ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ ମୃତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ୩ଦିନ ହେଲା ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗଛ ପୋଡି ପାଉଁଶ, ଭୟରେ ଜଙ୍ଗଲ ଛାଡି ପଳାଉଛନ୍ତି ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ, ସପ୍ତଶଯ୍ୟା ଓ ମହିମା ଗାଦି ସମେତ ୬ଟି ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀର ହେବ ସଂଯୋଗୀକରଣ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବୁର୍ଖା ପିନ୍ଧିବା ମନା ! ମତଦାନ ଦ୍ୱାରା ନିଆଗଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ରାଫେଲ୍ ତିଆରି କରିଥିବା କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ମୃତ, ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ହାରିଲେ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ବଢିବ ତାତି, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡିଶାରେ ଅନୁଭୂତ ହେବ ଅସହ୍ୟ ଗରମ
  • ||
  • ଟିକା ନେବା ପରେ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି
  • ||

ଟେଲିଭିଜନ ଆଙ୍କର ବରଖା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟର ଫଟୋ ପଠାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ଗିରଫ

21/03/2019 at 3:23 PM

ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ସାମ୍ବାଦିକା ବରଖା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟର ଫଟୋ ପଠାଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଇରାଣ କରୁଥିଲା। ପୋଲିସ ଏବେ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ କେତେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ବରଖା ଏହି ମାମଲାକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ ନ କରି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସାଇବର ସେଲରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବରଖା ଫେବୃୟାରୀ ୨୧ତାରିଖରେ ଏହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ସେ ସାଇବର ସେଲରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, ଯେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ଧମକ ଦେବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ପଠାଉଥିଲେ । ଏଥିସହ ହ୍ବାଟସଆପରେ ମଧ୍ୟ କଲ୍ କରୁଥିଲେ। ଏବେ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାରେ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ୩ଜଣଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଏବଂ ଜଣଙ୍କୁ ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଓ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ କଂସେଇ। ଯେଉଁ ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାସେଜ କରିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ନାଁ ରାଜୀବ ଶର୍ମା,ହେମରାଜ କୁମାର ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ କୁମାର।

ଏହି ୩ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ପୋଲିସ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଛାଡିଦେଇଛି । କିନ୍ତୁ କଂସେଇ କାମ କରୁଥିବା ଗୁରଫାନ ପିଞ୍ଜାରରୀଙ୍କୁ ଏବେ ୧୪ଦିନ ପାଇଁ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏହି ଗୁରଫାନ ପିଞ୍ଜାରୀ ବରଖାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ପଠାଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବରଖାଙ୍କ ନମ୍ବର ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରୁ ମିଳିଥିଲା। କୈାଣସି ଏକ ଅଶ୍ଳିଳ ସାଇଟରେ ବରଖାଙ୍କ ନମ୍ବର କଲ ଗାର୍ଲ ବୋଲି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ବରଖାଙ୍କ ନମ୍ବରର ଦୁରୁପୋଯୋଗ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏବେ ଖୋଜୁଛି ।  

ବରଖା ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କୁ କରିବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଉଛି,ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଆସୁଛି ତାହେଲେ ତାକୁ ନିଜ ସ୍ତରରେ ନରଖି ତୁରନ୍ତ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ । ‌

   Related Posts