Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୭୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨୩୯୦ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ପାଳିତ ହେଉଛି ଇଦ୍-ଉଲ-ଫିତର, ଇଦଗାହରେ ହେବନାହିଁ ସାମୂହିକ ନମାଜ ପାଠ
  • ||
  • କମିବ କାଳବୈଶାଖି ପ୍ରଭାବ, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି
  • ||
  • ଲଭ ୟୁ ଜିନ୍ଦେଗୀ ନୁହେଁ, ରୁଠ୍ ଗୟି ଜିନ୍ଦେଗୀ….ହସି ହସି ମହାମାରୀ ସହ ଲଢି ଲଢି ଚାଲିଗଲେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା
  • ||

ମହିଳା ଭେଟେରନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହତ୍ୟା, ୪ଗିରଫ

30/11/2019 at 10:02 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୩୦।୧୧: ତେଲେଙ୍ଗାନା ପୁଣି ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଘଟିଛି ।  ଜଣେ ମହିଳା ଭେଟେରନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ବଳତ୍କାର କରି ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇ ଜୀବନ ହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ଏସବୁ ଭିତରେ ତେଲଙ୍ଗାନାର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି ଏକ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପଡ଼ିଛି ରାଜନୀତି

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ- ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ କୋହରାମ । ଭେଟନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଜାଳିଦେଲେ ଜହ୍ଲାଦ । ବୁଧବାର ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ବେଳେ, ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସାରା ଦେଶରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ମୃତ ଡାକ୍ତର ଜଣକ ବୁଧବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଗାଚ୍ଛିବୋଲିରେ ଥିବା ଏକ ସ୍କିନ କ୍ଲିନକ୍ କୁ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ କ୍ଲିନିକରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ଟା ବେଳେ ଏକ ଟୋଲ୍  ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ଟାୟାର ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୯.୪୪ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରିଥିବା ବେଳେ, କିଛି ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସଜାଡିବା ପାଇଁ  ଜିଦି କରିଥିଲେ । ତେଣୁ ସ୍କୁଟି ଆସିବା ଯାଏ ସାନ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା ।

ପରେ ରାତି ସାଢ଼େ ୧୦ଟାରେ ସାନ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରିବା ପରେ ମୋବାଇଲ ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସିଥିଲା । ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଶେଷରେ ଟୋଲ୍ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଅଣ୍ଡରପାସ୍ ରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ତେବେ ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । 

ସେପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବେଶ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ତେଲଙ୍ଗାନା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ମହମ୍ମଦ ମାହମୁଦ ଅଲ୍ଲି । ଯୁବତୀ ଜଣକ ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭଉଣୀକୁ ଫୋନ ନ କରି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତେଲଙ୍ଗାନାରେ ଓକିଲମାନେ ମଧ୍ୟ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ତୁରନ୍ତ ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ସେମାନ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଧରା ହେବା ସହ କେବେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉଛି, ଏବେ ତାହା ଉପରେ ନଜର ।

   Related Posts