Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ମହିଳା ଭେଟେରନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହତ୍ୟା, ୪ଗିରଫ

30/11/2019 at 10:02 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୩୦।୧୧: ତେଲେଙ୍ଗାନା ପୁଣି ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଘଟିଛି ।  ଜଣେ ମହିଳା ଭେଟେରନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ବଳତ୍କାର କରି ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇ ଜୀବନ ହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ଏସବୁ ଭିତରେ ତେଲଙ୍ଗାନାର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି ଏକ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପଡ଼ିଛି ରାଜନୀତି

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ- ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ କୋହରାମ । ଭେଟନାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଜାଳିଦେଲେ ଜହ୍ଲାଦ । ବୁଧବାର ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ବେଳେ, ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସାରା ଦେଶରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ମୃତ ଡାକ୍ତର ଜଣକ ବୁଧବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଗାଚ୍ଛିବୋଲିରେ ଥିବା ଏକ ସ୍କିନ କ୍ଲିନକ୍ କୁ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ କ୍ଲିନିକରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ଟା ବେଳେ ଏକ ଟୋଲ୍  ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ଟାୟାର ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୯.୪୪ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରିଥିବା ବେଳେ, କିଛି ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସଜାଡିବା ପାଇଁ  ଜିଦି କରିଥିଲେ । ତେଣୁ ସ୍କୁଟି ଆସିବା ଯାଏ ସାନ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା ।

ପରେ ରାତି ସାଢ଼େ ୧୦ଟାରେ ସାନ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରିବା ପରେ ମୋବାଇଲ ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସିଥିଲା । ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଶେଷରେ ଟୋଲ୍ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଅଣ୍ଡରପାସ୍ ରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ତେବେ ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । 

ସେପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବେଶ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ତେଲଙ୍ଗାନା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ମହମ୍ମଦ ମାହମୁଦ ଅଲ୍ଲି । ଯୁବତୀ ଜଣକ ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭଉଣୀକୁ ଫୋନ ନ କରି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତେଲଙ୍ଗାନାରେ ଓକିଲମାନେ ମଧ୍ୟ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ତୁରନ୍ତ ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ସେମାନ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଧରା ହେବା ସହ କେବେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉଛି, ଏବେ ତାହା ଉପରେ ନଜର ।

   Related Posts