Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ରାଜପଥ କଡରୁ ଗଳିତ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣା : ୪ ଜଣକୁ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ

14/10/2021 at 12:16 PM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୧୪।୧୦: ହଳଦିଆପଦର ରାଜପଥ କଡରୁ ଗଳିତ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାରେ ୪ ଜଣକୁ ଅଟକ ରଖିଛି ଗୋଷାଣୀନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ । ଗୋଷାଣୀନୂଆଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହଳଦିଆପଦର ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିକଟରୁ ପୋଲସରାର ସୁଧୀର କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ଗଳିତ ଶବ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କରିଛି । ସେମାନେ ହେଲେ ବାବୁ ଆଚାରୀ, ଲିକୁ ମହାପାତ୍ର, ରାଜୁ ଗୌଡ, ଶଙ୍କର ଗୌଡ । ମୃତ ସୁଧୀର ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମିଳିମିଶି ଭୋଜିଭାତର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ  ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବାରୁ ସୁଧୀରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଡୁରା ନିକଟସ୍ଥ ପଥରାରେ ସୁଧୀରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେହିକ୍ରମରେ ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା  ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାକୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଗତ ୭ ତାରିଖରେ ହଳଦିଆପଦର ଓଭରବ୍ରିଜ୍ ନିକଟରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ରାଜପଥ କଡରେ ପଡ଼ିଥିବା ନେଇ ଖବର ପାଇବା ପରେ ଗୋଷାଣୀନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ସୁଧୀରଙ୍କ ଗଳିତ ଶବ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମୃତକଙ୍କ ୨ଟି ମୋବାଇଲ, ମନିପର୍ସ ମିଳିଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦୂରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ ମିଳିଥିଲା । ସୁଧୀର ଶରୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ରହିଥିବା ବେଳେ କେବଳ ଏକ ଗାମୁଛା ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ସୁଧୀରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଦେବା ସହ ଗଳିତ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା । ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ବେଳେ ସୁଧୀରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏଠାରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଇଥିଲା । ସୁଧିରଙ୍କ ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଏକାଧିକ ମାମଲା ରହିଥିବାରୁ ପୂର୍ବ ଶ୍ରତ୍ରୁତାରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ ଉପୁଜିଥିଲା ।

ଏପରିକି ବଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏଫଏମଟି ବିଭାଗର ଏକ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରି ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସୁଧୀରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିବା ଏକାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହା ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ଘଟଣାଦିନ ସୁଧୀରଙ୍କ ସମେତ ୭ ରୁ ୮ଜଣ ମିଶି ପଥରାଠାରେ ଭୋଜି କରିଥିଲେ । କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ସୁଧୀର ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବାରୁ ୪ଜଣ ମିଶି ସୁଧୀରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ସୁଧୀରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବା ପରେ ଏକ ଅଟୋ ଯୋଗେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଆଣି ହଳଦିଆପଦର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଫୋପାଡି ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଗୋଷାଣୀନୂଆଗାଁ ଥାନା କେସ୍ ନଂ ୧୩୮/୨୧ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଡୁରା ଓ ପଥରା ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts