Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପିଙ୍କ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଅଭିନବ ପ୍ରତିବାଦ

28/11/2019 at 4:20 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୨୮।୧୧: ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ । ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି ଉଜ୍ବଳ ବ୍ରହ୍ମଙ୍କୁ ନିଜ ଖୋଲା ଦେହରେ ପ୍ରତିବାଦ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦୁର୍ନୀତି, ଦଲାଲ, ଜମି ହଡପକାରୀ, ଗୁଣ୍ଡା ଆଦି ନିଜ ଦେହରେ ଲେଖି ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ ଉଜ୍ବଳ ବ୍ରହ୍ମ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଆଜି ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି ଉଜ୍ବଳ ବ୍ରହ୍ମଙ୍କୁ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ନିଜ ଖୋଲା ଦେହରେ ଦୁର୍ନୀତି, ଦଲାଲ, ଜମି ହଡପକାରୀ, ଗୁଣ୍ଡା ଆଦି ଲେଖି ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି ଉଜ୍ବଳ ବ୍ରହ୍ମ । ସେ ଲୋକଙ୍କ ଜୋତା ପଲିସ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରସ୍ ଆଉ ଚେରି କଲର ରଖିଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ବଢୁଥିବା ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ସେ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏଭଳି ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ପ୍ରତିବାଦ କରି ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ସପ୍ତାହ ପାଳନ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ଟଙ୍କାରେ ଏହିଭଳି ସପ୍ତାହ ପାଳନ କରି ସରକାରଙ୍କ ଅର୍ଥ ତୋଷାରପାତ କରାଯାଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟକୁ ଦୁର୍ନୀତି ମୁକ୍ତ ଏବଂ ପୋଲିସ ବିଭାଗକୁ ଦୁର୍ନୀତି ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ସେ ଏଭଳି ଅଭିନବ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଅବତାର ଦେଖି ବହୁତ ଭିଡ ମଧ୍ୟ ଜମିଥିଲା । କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ଜୋତା ପଲିସ କରିବାକୁ ଜୋତା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଏହା କରିବାକୁ ସଙ୍କୋଚ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts