Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ କୃଷ୍ଣ କୁମାର: କହିଲେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଦେଶକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ନାହିଁ

21/04/2019 at 1:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୪ : ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଡ.ଏସ କୃଷ୍ଣ କୁମାର କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ଶନିବାର ଦିନ ସେ ବିଜେପି ନେତା ସହାନବାଜ ହୁସେନ ଏବଂ ଅନିଲ ବଲୁନିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଦ୍ଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କୃଷ୍ଣ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜଣେ ବିକାଶାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଭାବେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଜ୍ଞାନର ଗଭୀରତା ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ଇଛା ଶକ୍ତିର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜର ବାକି ଜୀବନ ମୋଦିଙ୍କ ସେନା ଭାବେ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋଦିଙ୍କୁ ଜନତା ଆସନ୍ତା ୫ବର୍ଷ ପାଇଁ ବରଂ ୧୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯେଭଳି ସେ ଭାରତକୁ ବିଶ୍ୱର ଏକ ନମ୍ବର ଦେଶ ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିବେ | ୧୯୬୩ ବ୍ୟାଚର ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ କୃଷ୍ଣ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ବିରୋଧୀ ଥିଲେ |


କୁମାର ୩ଥର କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୟୁପିଏ ଶାସନ ବେଳେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି | ସେ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବହୁତ ନିକଟତମ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ଦେଶଭକ୍ତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶ ଚଳାଇବା ଉଚିତ | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଦେଶ ପ୍ରତି କୌଣସି ସ୍ନେହ ବା ପ୍ରେମଭାବ ନାହିଁ |


ଏହାପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସରେ ପ୍ରବକ୍ତା ଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚତୁର୍ବେଦୀ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ଶିବସେନାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସେ କଂଗ୍ରେସକର୍ମୀଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ଦଳ ଛାଡିଥିବା ଦର୍ଶାଇଥିଲେ |

   Related Posts