ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ପୂର୍ବତନ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆଙ୍କୁ ବୋହୂ କଲେ ଗୁରୁଦାସ ମାନ୍…ଜାକଯମକରେ ହେଲା ବିବାହ

1/02/2020 at 1:24 PM

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ଗୁରୁଦାସ ମାନଙ୍କ ପୁଅ ଗୁରିକ୍‌ ମାନ ଓ ପୂର୍ବତନ ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସିମରନ କୌର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହୋଇଛନ୍ତି। ମାଲ ରୋଡ୍‌ ସ୍ଥିତ ଗୁରୁଦ୍ବାରା ଶ୍ରୀ ଗୁରୁ ସିଂହ ସଭାରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପାଖା ପାଖି ୬୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ପିଇବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଟେଲରେ କରାଯାଇଥିଲା।

ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଗୁରିକ୍‌ ମାନ ଓ ସିମରନ କୌରଙ୍କ ବେଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ସିମରନ ନିଜ ୱେଡିଂ ଡ୍ରେସରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ ଓ ପଞ୍ଜାବି ମୁଣ୍ଡା ଗୁରିକ୍‌ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ଲାଗୁଥିଲେ।   

ଦୀପିକା ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହରେ ସଞ୍ଜୟ ବଜିରାନୀ କେଟରିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଗୁରୁଦାସ ମାନଙ୍କ ପୁଅ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ବଜିରାନୀ କେଟରିଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଥିଲେ। ହାଏ ପ୍ରଫାଇଲ ଅତିଥିଙ୍କ ଖାଇବା ପିଇବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନହେଉ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖାଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଏହି ଯୋଡିକୁ ଆଶ୍ରିବାଦ ଦେଇଥିଲେ।

ଖୁବ ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ଗୁରିକ୍‌ ମାନ ଓ ସିମରନ କୌରଙ୍କ ପାର୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଗୁରିକ୍‌ଙ୍କ ବିଦେଶୀ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସହ ଅନେକ କଳାକାର, ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts