Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଆଜି ଜେଡିୟୁରେ ଯୋଗ ଦେବେ ପୂର୍ବତନ ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ଵର ପାଣ୍ଡେ, ଲଢିବେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ !

27/09/2020 at 4:02 PM

ପାଟନା ୨୭।୦୯: ସ୍ଵେଚ୍ଛାକୃତ ଅବସର ନେଇଥିବା ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗୁପ୍ତେଶ୍ଵର ପାଣ୍ଡେ ଆଜି ଜେଡିୟୁରେ ସାମିଲ ହେବେ। ସେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ପାଟନା ସ୍ଥିତ ଜେଡିୟୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ଅବସର ନେବା ପରଠୁ ତାଙ୍କର ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସେ ଜନତା ଦଳ ୟୁନାଇଟେଡ୍(ଜେଡିୟୁ)ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶନିବାର ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଜେଡିୟୁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୁପ୍ତେଶ୍ଵର ପାଣ୍ଡେ ବୁଧବାର କହିଥିଲେ ଯେ, ନା ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣରି ରାଜନୈତିକ ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ନା  ମୁଁ ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି। ଯେବେ ମୁଁ ରାଜନୀତିକୁ ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିବି ଏବଂ କେଉଁ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାଇବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଆଜି ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କର ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବା ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ପାଣ୍ଡେ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ସେବାର ନିୟମରେ ବନ୍ଧା ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଜଣେ ସ୍ଵାଧୀନ ବ୍ୟକ୍ତି। ଯଦି ମୁଁ ଚାହିଁବି ତେବେ ଦେଶର ଅନ୍ୟ ସାଧାରଣ ନାଗରିକଙ୍କ ପରି ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ପାରିବି। ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶତାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉତ୍ସୁକ। ସେ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ନିଜର ଶୁଭଚିନ୍ତକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ। ଏହା ପରେ ସ୍ଥିତି କରିବି ଯେ ମୋତେ କଣ କରିବାର ଅଛି।

   Related Posts