Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଛତିଶଗଡ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଜିତ ଯୋଗୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଭର୍ତ୍ତି

9/05/2020 at 3:00 PM

ରାୟପୁର, ୦୯|୦୫:  ଛତିଶଗଡର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଜିତ ଯୋଗୀ  ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ହୃଦଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ନାରାୟଣ ମେଡିକାଲରେ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ଶନିବାର ସକାଳେ ଅଜିତ ଜଳଖିଆ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅଜିତଙ୍କ ପନ୍ତୀ ଓ ଅନେକ କର୍ମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ।

ନାରାୟଣ ମେଡିକାଲର ସଂଚାଳକ ଡାକ୍ତର ସୁନିଲ ଖେମକା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରବିବାର ଅଜିତଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କର ଯାଂଚ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ବି ତାଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସଙ୍ଗୀନ ରହିଛି । ଅଜିତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କର ହଜାର ହଜାର କର୍ମୀ ମେଡିକାଲ ଆଗରେ ଜମା ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଅମିତ ଯୋଗୀ ମଧ୍ୟ ବିଳାସପୁରରୁ ରାୟପୁରରେ ଆସି ପହଁଚିଛନ୍ତି ।

ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ଛତିଶଗଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେଶ ସିଂ ବଘେଲା ଅମିତଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ସହ ଅଜିତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବାବଦରେ ପଚାରି ବୁଝିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଅଜିତଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟା କାମନା କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts