Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ଝିଅ କହିଲେ, ପରିବାର ଲୋକ ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲେ ନିଶା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ, ପଢ଼ନ୍ତୁ ପୂରା କାହାଣୀ

20/10/2019 at 12:11 PM

ଭୋପାଳ୨୦|୧୦: ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଝିଅ ଭାରତୀ ସିଂହ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନିଶା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ବେହୋସ କରି ଜବରଦସ୍ତ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍‌ରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିବା କଥା ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି। ଭାରତୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୋଧରେ ଜଣେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁଅ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାହ କରି ଦେବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଏଭଳି କରୁଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଓ ଅଡିଓ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳ ବିଧାନସଭା ଆସନର ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସିଂହଙ୍କ ଝିଅ ଭାରତୀ ସିଂହ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଭୋପାଳର କମଲନଗର ଥାନର ଅଧିକାରୀ ବିଜୟ ସିସୋଦିୟାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ ତାରିଖରେ ସୁରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଝିଅ କୁଆଡ଼େ ଚାଲି ଯାଇଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖରୁ ଝିଅ କୁଆଡ଼େ ଚାଲି ଯାଇଥିବା କଥା ଏତଲାରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।  ଏପରିକି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଏତଲାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜଣେ ମାନସିକ ରୋଗୀ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ସିଂହ ଚୌହାନଙ୍କ ଅତି ଖାସ୍ ଲୋକ ହେଉଛନ୍ତି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ବୋଲି କୁହାଯାଏ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସାରିତ ଭିଡିଓ ଓ ଅଡିଓରେ ଭାରତୀ ସିଂହ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସହି ନପାରି ସେ ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକ ଭାରତୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୋଧରେ ଜଣେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁଅ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ନମାନିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଶା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ବେହୋସ କରି ଗୋଟିଏ ରୁମ୍‌ରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ବଢ଼ିବାରୁ ସେ ଘର ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ବୋଲି ଶେଷରେ ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି।

ଭାରତୀୟ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସେ ମାନସିକ ଭାବେ ବିଲକୁଲ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି। ହେଲେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଥାନରେ ମିଥ୍ୟ ଦସ୍ତାବିଜ୍ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀଙ୍କ ଭାଇ ଶୁସୀଲ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷଧରି ଏଭଳି ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ। ଏଭଳି ୧୦-୨୦ ଥର ହେବାରୁ ସେ ଘର ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ହେଲେ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରି ନଥିଲା।

   Related Posts