Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କରୋନା ଦେଶରୁ ଶେଷ ନ ହେବା ଯାଏଁ ଜୋତା ଚପଲ ନ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସଂକଳ୍ପ ନେଲେ ବିଜେପି ନେତା

30/08/2020 at 4:01 PM

ସାସରାମ ୩୦/୦୮ : କରୋନା ଭାଇରସରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଲୋକେ ବିଭିନ୍ନ ସାବଧାନତା ପଦକ୍ଷେପ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି| କରୋନାକୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକେ ଅଜବ ଆବ ସଂକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି | ବିହାର ସାସରାମରୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜବାହର ପ୍ରସାଦ ଗତ ୬ ମାସ ହେଲା ଜୋତା ଚପଲ ପିନ୍ଧୁ ନାହାନ୍ତି | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୋନା ଦେଶରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଶେଷ ନ ହୋଇଛି ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଜୋତା ଚପଲ ପିନ୍ଧିବେନି ବୋଲି ସଂକଳ୍ପ ନେଇଛନ୍ତି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରୁ ସେ ଜୋତା ଚପଲ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଗଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖାଲି ପାଦରେ ଯାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ସଂକଳ୍ପକୁ ନେଇ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ଯେତେ ଅସୁବିଧା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ସଂକଳ୍ପ ଭାଙ୍ଗି ନାହାନ୍ତି | ଜ୍ୟୋଷ୍ଠ ମାସ ଖରାରେ ବି ଖାଲି ପାଦରେ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବୁଲୁଥିବା ତାଙ୍କୁ ଲୋକେ ଦେଖିଛନ୍ତି |

ଜବାହର ପ୍ରସାଦ ବିଜେପି ସହ ଜଡିତ ଏବଂ ଗତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଅଳ୍ପ ବ୍ୟବଧାନରେ ନିର୍ବାଚନ ହାରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିରୋଧୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ନିର୍ବାଚନ ଷ୍ଟଣ୍ଟ। ଲୋକଙ୍କ ସହାନୁଭୂତି ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହିଭଳି କିଛି ଘଟିବ ନାହିଁ ବୋଲି ବିରୋଧୀ ଆକ୍ଷେପ କରି କହିଛନ୍ତି | ଏହିପରି ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହେତୁ ସେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଚପଲ ଜୋତା କମ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ବିହାରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ବାଚନ ଋତୁ ଚାଲିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ତ ଗତିବିଧି ଉପରେ ବିରୋଧୀ ନଜର ରଖିଥାନ୍ତି |

   Related Posts