Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁତ୍ରବଧୂ: ମାମଲା ରୁଜୁକଲା ପୋଲିସ୍

11/08/2019 at 6:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ୧୧|୮: ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ମନୋଜ ଶୋକିନଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମଭଳି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ନିଜ ବୋହୂ । ବନ୍ଧୁକ ମୂନରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଏହି କଥା କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଶୋକିନ୍ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ବୋଲି ନିଜ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ନାଁରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ବୋହୂ।ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଧମକା ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ମନୋଜ ଶୋକିନଙ୍କ ନାଁରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ପୁଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୀଡିତା ଏଫଆଇଆରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ,୨୦୧୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ତାରିଖ ରାତିରେ ଶୋକିନ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା।ପୁଣି ଏଇବର୍ଷ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୧ ତାରିଖରେ ଅନୁରୂପ ଭାବେ ତାଙ୍କ ସହ ଶ୍ବଶୁର ଶୋକିନ୍ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଥାନାରେ ପୀଡିତା ବୋହୂ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀର ନାଙ୍ଗଲୋଇ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ମନୋଜ ଶୋକିନ୍ ଦୁଇ ଦୁଇଥର ବିଜେପି ଦଳରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ି ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ।ହେଲେ ଏହି ବିଧାୟକଙ୍କ ନାଁରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

 ପୀଡିତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ତାରିଖରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ, ଭାଇ ଓ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇଙ୍କ  ସହ ବାପଘରୁ ସେ ଫେରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ମୀରାବାଗରେ ଥିବା ଶ୍ବଶୁର ଘରକୁ ନେବା ବଦଳରେ ଏକ ହୋଟେଲକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନେଇଯାଇଥିଲେ।୩୧ ଡିସେମ୍ବର ହୋଇଥିବାରୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସେହି ହୋଟେଲରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଉଥିଲା।ରାତିରେ ଉତ୍ସବ ଶେଷ ହେବା ପରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨.୩୦ଟାରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସ୍ବାମୀ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ଶୋକିନଙ୍କ ବୋହୂ ଶୋଇବା ପାଇଁ ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧.୩୦ରେ ଶ୍ବଶୁର(ମନୋଜ କୁମାର ଶୋକିନ) କଥା ହେବା ବାହାନାରେ  ବୋହୂଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲା।ପୀଡିତା ବୋହୂ କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ଶୋକିନ ମଦପିଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇବା ସହ ଭାଇଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ସେହିଭଳି ଏଇବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ୧ ତାରିଖରେ ଶୋକିନ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ପୁଣି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା ପୀଡିତା ଏଫଆଇଆରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ପୀଡିତା ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଏଇମାସ ଅଗଷ୍ଟ ୭ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିବା ସହ  ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ମଧ୍ୟ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଦେଉଥିଲେ। ଏଥିସହ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କୁ ବହୁତ  ହରାଇଣ ହରକତ୍ କରୁଥିଲେ।

   Related Posts