Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲାଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ମର୍ଣ୍ଣିଂଓ୍ୱାକ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ବାହାରକୁ

11/08/2020 at 11:26 AM

ବାଗପାତ ୧୧।୦୮: ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲାଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟା।  ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାଗପାତରେ ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲାଧ୍ୟାକ୍ଷ ସଂଜୟ ଖୋଖରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ସଂଜୟ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ସମୟରେ ତିଲଓ୍ୱାଡ଼ା ମାର୍ଗରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟରେ ଗୁଳିମାଡ ହୋଇଛି । ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ସଂଜୟଙ୍କୁ ଚାରୋଟି ଗୁଳି ମାରିଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି ।

ତେବେ ବିଜେପିର ଏହି ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲାଧ୍ୟାକ୍ଷଙ୍କ ହତ୍ୟା ଖବର ପାଇବା ପରେ ଏସ୍‌ପି ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାଧିକାରୀ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ରୋଶ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗତ ଦୁଇମାସ ମଧ୍ୟରେ ଛପରୋଲି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଅଜୟ କୁମାର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଛପରୋଲି ଅଞ୍ଚଳର ତିଳଓ୍ୱାଡ଼ା ନିବାସୀ ୫୨ ବର୍ଷୀୟ ସଂଜୟ ଶେଖର ଆଜି ସକାଳ ସମୟରେ ମର୍ଣ୍ଣିଂଓ୍ୱାକ୍‌ରେ ବୁଲୁଥିଲେ । ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ମାନେ ଆସି ଧଡ଼ାଧଡ଼ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଲଗାତର ଭାବେ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସଂଜୟଙ୍କ ହିଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ ହୋଇଥିଲା । ସେହିପରି ଘଟଣାର ଖବର ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହିତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି । ପୋଲିସ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ତଲାସୀ ଜାରି ରଖିଛି । ସଂଜୟ ଖୋଖର ତିନି ବର୍ଷ ଯାଏଁ ବାଗପାତରେ ବିଜେପିର ଜିଲ୍ଲାଧ୍ୟାକ୍ଷ ଭାବେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts