Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଟୁରିଷ୍ଟ ଭିଜା ନେଇ ଭାରତ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର

29/12/2018 at 12:30 PM

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ୨୯/୧୨ : ଟୁରିଷ୍ଟ ଭିଜା ନେଇ ଭାରତ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବିଓଡ଼ଏସି ମହିଳାଙ୍କୁ ହୋଟେଲରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ପୁଣି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀ ନିଜେ | ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ବିଗତ ୫ ଦିନ ହେଲା ହୋଟେଲ ଥାନା ଆଇଟି ପାର୍କ ସ୍ଥିତ ଏକ ନାମୀ ହୋଟେଲରେ ନିଜ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏକ ରୁମ ନେଇ ରହିଥିଲେ |ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମହିଳା ଜଣକ ଫୁଟ ସ୍ପା କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ରୁମକୁ ଗଲେ | ଏହି ରୁମ ଭିତରେ ହୋଟେଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହି ବାବଦରେ କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ କର୍ମଚାରୀ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ମହିଳା ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ହୋଟେଲକୁ ଆସି ସେହି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଡାଟା ସଂଗ୍ରହ କରି ତାକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଛି |


ମହିଳାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଫୁଟ ସ୍ପା କରିବା ପାଇଁ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲା | ଏତିକିବେଳେ କର୍ମଚାରୀ ମହିଳା ଏକ ଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ମହିଳା ଏନେଇ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପରିଜନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଫେରାର କର୍ମଚାରୀ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଡ୍ୟୁଟି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଘର ଏବଂ ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେସ କରୁଛି |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୋବାଇଲ ବନ୍ଦ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୋବାଇଲ ଅନ କଲେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଧରା ପଡିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି | ପୋଲିସ ହୋଟେଲରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

   Related Posts