Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଓ୍ୱାଚ ଟାଓ୍ୱାରରେ ଚଢି ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ ବିଦେଶିନୀ

29/12/2019 at 2:36 PM

ପୁରୀ ୨୯।୧୨ – ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ କୋଣରେ ଥିବା ପୁଲିସ ଓ୍ୱାଚ୍ ଟାୱାର୍ ଉପରେ ଚଢି ଚାରିଜଣ ବିଦେଶୀନି କୋଇଲି ବୈକୁଣ୍ଠ ସହ ସଲଗ୍ନ ବିଭିନ୍ନ ନିଷିଧାଞ୍ଚଳର ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ କଲେ। ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ଭିତରକୁ ବିଦେଶୀନିଙ୍କର ଏପରି ବିନା ବାଧାରେ ପ୍ରବେଶ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି,,ଯେ ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୁରୀ ପୋଲିସ କେତେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଓ ସଚେତନ। 

ଯେଉଁଠି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସୁରକ୍ଷା କଥା ଆସୁଛି,,,ସେହି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ବାରମ୍ବାର ଭିତର ବେଢାର ଦୃଶ୍ୟ  ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଅବେହେଳା ମଧ୍ୟ ପଦାରେ ପଡୁଛି। ତେଵେ ପୁଣି ଏକ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

 ୱାଚ୍ ଟାୱାର ଉପରେ ଚଢିଯାଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଦୃଶ୍ୟକୁ ମୋବାଇଲ ଓ କ୍ୟାମେରା ଯୋଗେ ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାର ଭିଜୁଆଲ୍ ନ୍ୟୁଜ୍7 ହାତରେ ଲାଗିଛି। ତେବେ ପୁଣିଥରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଅଵେହେଳା ନଜରକୁ ଆସିଛି।

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମେଘନାଦ ପାଚେରି ଠାରୁ ୭୫ ମିଟର ସୁରକ୍ଷା ଜୋନରୁ କିଭଳି ଉଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କରାଯିବ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏଭଳି ଭିଜୁଆଲ୍ ବୟାନ୍ କରୁଛି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ କେତେ ତତ୍ପର

ଓ୍ୱାଚ୍ ଟାଓ୍ୱାର ଉପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ରହିବା କଥା। କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଅଵେହେଳା ବା ଅନୁପସ୍ଥିତ କାରଣରୁ ଅନ୍ୟମାନେ ଏହା ଉପରେ ଚଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts