Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ହେଲା କଣ୍ଟା, ଭାରତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଆଇସିସି ନେଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି

23/07/2020 at 3:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୩|୦୭: ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ କ୍ରିକେଟ କାଉନସିଲ୍ ଭାରତରେ ୨୦୨୩ରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିଦେଇଛି । ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ମୁଖ୍ୟ ଏହସାନ ମନିଙ୍କ ଅନୁରୋଧକ୍ରମେ ଆଇସିସି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଏହାକୁ ଫେବ୍ରୁଆରୀ-ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ପିସିବିର ଅନୁରୋଧ ପରେ ଏହାର ଆୟୋଜନ ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ରେ ହୋଇପାରେ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଫେବ୍ରୁଆରୀ-ମାର୍ଚ୍ଚରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌କୁ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ । ତେଣୁ ଏହସାନ ମନି ଆଇସିସିକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ଆଇସିସି ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷା କରିଛି । ୨୦୨୧ ଓ ୨୦୨୨ରେ ଆୟୋଜିତ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଅକ୍ଟୋବର ଓ ନଭେମ୍ବରରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ତେଣୁ ପିସିବି ବିନା ବାଧାରେ ଆସନ୍ତା ୩ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ପିଏସଏଲକୁ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବ ।

ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ସୋଏବ ଅଖତାର ଓ ରଶିଦ ଲତିଫ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, ବିସିସିଆଇ ପାଇଁ ଆଇସିସି ଅକ୍ଚୋବର  ନଭେମ୍ବରରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏପରିକି ବିସିସିଆଇ ପାଇଁ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଓ ଏସିଆ କପ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts