Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଅଭାବରୁ ନଷ୍ଟ ହେଲା ସ୍ୱଭାବ : ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ୧୪ ଦିନର ପିଲାକୁ ବିକିଦେଲେ ଜନ୍ମଦାତା

17/05/2021 at 11:16 AM

ଗାଜିଆବାଦ ୧୭/୫ : କରୋନା କାଳରେ ମୁସ୍କିଲ ହୋଇପଡିଛି ଜୀବିକା । କାହାର ବଞ୍ଚିବା ଦୁର୍ବିସହ ହୋଇପଡୁଛି ତ କାହାକୁ ମିଳୁନି ମୁଠାଏ ଦାନା । ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ବଞ୍ଚିବେ କେମିତି । ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ରୋଜଗାର ପତ୍ର ବନ୍ଦ ହୋଇପଡିଛି । ଦୈନିକ ଏପରି ଘଟଣା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିଦେଉଛି । ଗାଜିଆବାଦରେ ଏପରି ଅନୁରୂପ ଘଟଣା ନଜର ଆସିଛି । ଯେଉଁଠି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଠାଇବାକୁ ନିଜର ୧୪ ଦିନର ପିଲାଙ୍କୁ ବିକିଦେଇଛନ୍ତି ଜନ୍ମକଲା ବାପା ମାଆ ।

ଗତ ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ଏମିତି ଅଭାବ ପାଇଁ ଜଣେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ବିକିଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ସୂଚନା ମୁତାବକ ଡାବର ତାଲାବରେ ରହୁଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତି ନିଜର ୧୪ ଦିନର ପିଲାକୁ ବିକିଦେଇଛନ୍ତି । ଯେମିତି ପୋଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ସୂରାକ୍ ନପାଏ ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବାକୁ ପଠାଇଥିଲେ କି ତାଙ୍କର ୧୪ ଦିନର ଶିଶୁପୁତ୍ର ଚୋରୀ ହୋଇଯାଇଛି । ଏତଲା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ଲୋନି କୋଟୱାଲି ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ବୟାନ ବଦଳାଉଥିବାରୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ପାଖ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ପଚରା କରିବାରୁ ଲୋକେ କହିଥିଲେ କି ୨ ଜଣ ଲୋକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦମ୍ପତ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ଏକ କଳା ବ୍ୟାଗ ନେଇ ବାହାରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ ଆହୁରି ବଢିଥିଲା । ପଚରା ଉଚରା କରାଯିବା ପରେ ସତ ଉଗାଳିଥିଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି । ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇବାକୁ ସେମାନେ ଏପରି କରିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ୱିକାର କରିଛନ୍ତି । ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ବି ସମାନ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ପିଲା ବିକ୍ରି କରିଥିବା ମାନିଛନ୍ତି ।

   Related Posts