Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଷ୍ଟାର୍ ଫୁଟ୍‌ବଲର୍ ନେମାର, ଦେଲେ ଏତିକି କୋଟି ଟଙ୍କା

5/04/2020 at 12:27 PM

ବ୍ରାସିଲିଆ ୫।୪: ପ୍ୟାରିସ ସେଣ୍ଟ ଜର୍ମାନ (PSG) ତାରକା ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି ନେମାର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିରୋଧୀ ଲଢେଇ ପାଇଁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖେଳାଳି ବ୍ରାଜିଲରେ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର (ପ୍ରାୟ ୭.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା) ଦାନ କରିଛି ।

ବ୍ରାଜିଲର ଟିଭି ନେଟୱାର୍କ SBTର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନେମାର ମିଳିତ ଜାତିସଂଘର ଶିଶୁ ପାଣ୍ଠି (ୟୁନିସେଫ୍) ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ପ୍ରସାରଣକାରୀ ଲୁସିୟାନୋ ହକ୍ ଦ୍ବାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ଅଭିଯାନରେ ଏହି ଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ନେମାରଙ୍କ ଟିମ୍ ପରିଚାଳକ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆମେ ଦାନ ଏବଂ ପାଣ୍ଠି ବିଷୟରେ କଦାପି ଆଲୋଚନା କରୁନାହୁଁ । ଏହି ଅଭିଯାନକୁ ବ୍ରାଜିଲର ବିଶ୍ବ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ସର୍ଫର ଗ୍ରାବିୟଲ ମେଡିନା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବ୍ରାଜିଲ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ।”

ନେମାର ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପାରଶ୍ରମିକ ପାଉଥିବା ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ପ୍ୟାରିସ ସେଣ୍ଟ-ଜର୍ମାନ (PSG) ରେ ରହି ସେ ମାସକୁ ତିନି ମିଲିୟନ ୟୁରୋ (୩.୨ ମିଲିୟନ ଡଲାର) ରୋଜଗାର କରୁଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ରାଜିଲରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯,୦୦୦ଜଣ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦ୍ବାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୩୫୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।

   Related Posts