Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||

ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ପହଁଚାଇବେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ, ଆମାଜନ: ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନକୁ କରିବେ ସହାୟତା

26/03/2020 at 2:47 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬|୦୩: ଇ କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ ଫ୍ଲିପକର୍ଟ୍, ଆମାଜନ, ଗ୍ରୋଫରସ୍, ବିଗ୍ ବାସ୍କେଟ୍ ସେମାନଙ୍କ ସେବାକୁ ପୂର୍ବଭଳି ଜାରି ରଖିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଣ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀର ଡେଲିଭରୀ ବୟମାନେ ଆଗକୁ ଆସିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ସିଧାସଳଖ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଦୋକାନ ଓ ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ସହ କମ୍ପାନୀ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ସେବା ଯୋଗାଇବ ବୋଲି କହିଛି । ଏପରିକି ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନକୁ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବ ।

ଗ୍ରୋଫରସ୍ ସିଇଓ ଅଲିବିନ୍ଦର ଢିଣ୍ଡସା କହିଛନ୍ତି ଯେ, କମ୍ପାନୀ ବିଭିନ୍ନ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଣ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସହରର ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନକୁ ସହଯୋଗ କରିବ । ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଅନଲାଇନ୍ ସର୍ଭିସ ଯୋଗାଇବା ସମ୍ଭବପର ନୁହେଁ। ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଫମାନେ କିନ୍ତୁ ଆଗକୁ ଆସି ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଇବାରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପ୍ରାଥମିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଏହି ସୁବିଧା ମିଳିବ । ପରେ କୋଲକାତା ଓ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ କମ୍ପାନୀ ସେବା ଯୋଗାଇବ ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ୍ ସିଇଓ କଲ୍ୟାଣ କ୍ରୀଷ୍ଠାମୂର୍ତ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲକଡାଉନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ସୀମା ସିଲ୍ କରିଦିଆଯାଇଛି । ପରିବହନ ଗାଡି ଅଟକି ରହିଛି । ଫଳରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଲିଭରୀ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି। ଏପରିକି ଡେଲିଭରୀ ବୟ ଓ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଫମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ମିଳୁନାହିଁ । ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ତେବେ ଏପ୍ରିଲ ୧୫ ପରେ ହିଁ ପୂର୍ବଭଳି ସେବା ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts