Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଆନନ୍ଦପୁରରେ ୫ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ : ନର୍ସିଂହୋମ୍ ସିଲ୍, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ୨ ଡାକ୍ତର

22/07/2020 at 3:00 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୨୨।୭: ଆନନ୍ଦପୁରରେ ପ୍ରଥମକରି ଲୋକାଲ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ପୁଣି ଜଣେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଜଣ ନୁହେଁ ଏକାଥରକେ ୫ଜଣ । ସମସ୍ତ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ପୌରାଞ୍ଚଳ ଅଧିନର ଓ ପୁରୁଷ । ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଏକାଥରକେ ୫ ଲୋକାଲ ପଜିଟିଭ୍ ବାହାରିବା ପରେ ପୌରାଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇଛି । ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୩ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ୨ ଜଣ ପୁରୁଷ, ୪ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଜଣେ, ୧୩ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଜଣେ ଓ ୧୪ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଜଣେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଗତ ୧୯ ତାରିଖ ଦିନ ଘସିପୁରାର ଏକ ନର୍ସିଂହୋମକୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ଓ  ସ୍ଥାନୀୟ ୨ ଜଣ ଭେଷଜ ବିଭାଗର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଉଭୟ ରୋଗୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦୁଝର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସିଂହୋମକୁ ସିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ଦୁଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ କ୍ଲିନିକ ମଧ୍ୟ ସିଲ୍ କରାଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି । ୩ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡକୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ଏହାର ୫ଟି ପ୍ରବେଶ ପଥ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ୧୩ ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ କଟକ ଏସସିବିଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଓ ୪ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଜଣେ ଯୁବକ ଚିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

୧୪ ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଯବାନ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିଥିଲେ । ଏକାଥରକେ ୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ପୌରାଞ୍ଚଳକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସାନିଟାଇଜ୍ କରାଯାଇଛି । ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମଣରୁ ରୋକିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ।

   Related Posts