Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଭଦ୍ରକରେ ଆଜି ଚିହ୍ନଟ ୫ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ବାସୁଦେବପୁରର ଓ ୨ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀରର, ଜିଲ୍ଲାର ପାଞ୍ଚ ପଞ୍ଚାୟତକୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା

20/04/2020 at 9:45 AM

ଭଦ୍ରକ ୨୦।୦୪: ରାଜ୍ୟରେ  ଆଉ ୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।  ରାଜ୍ୟରେ  ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ୭ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଜଣ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ଓ ୨ ଜଣ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲାର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ କିଛି ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଜ଼ିଲ୍ଲା ରେ ବଢ଼ିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଆଜି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବାସୁଦେବପୁର ରେ ୩ ଓ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ରେ ୨ ପଜିଟିଭ ଚି଼ହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚି଼ହ୍ନଟ ପରେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳକୁ ସିଲ କରିଦିଆଯାଇଛି । ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳକୁ କଣ୍ଟନମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିବା ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ମାଇକ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଚାର କରାଯାଉଛି ।  ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ ର ରହଣିଆ ଓ ତେସିଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତ ର  ଅଞ୍ଚଳକୁ ସିଲ କରିଛି ପ୍ରଶାସନ। ଜ଼ିଲ୍ଲା ରେ ଆଜିର ଚି଼ହ୍ନଟ କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୮ଜଣ ପଜିଟିଭ ବାହାରିଛନ୍ତି ।

ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଭଦ୍ରକ ଫେରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏକାଥରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୫ଟି ପଜିଟିଭ ବାହାରିବାରୁ ଜ଼ିଲ୍ଲାବାସୀ ଏକ ପ୍ରକାର ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି । କିଛିଦିନ ଧରି ଜ଼ିଲ୍ଲା ରେ କୌଣସି ପଜିଟିଭ କେସ ନ ବାହାରିବାରୁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କଟକଣା କିଛି ମାତ୍ରାରେ କୋହଳ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଏକାଥରେ ୫ଟି ପଜିଟିଭ ବାହାରିବା ପରେ ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳକୁ କଡାକଡି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ସହ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାକାବନ୍ଦୀ କରାଯାଇଛି । ୫ଟି ପଞ୍ଚାୟତକୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts