Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ, ରାଜସ୍ଥାନର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • କରୋନା ଟିକା ନେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ ବଦଳରେ ବାଲେଶ୍ୱର ପଳାଉଥିଲା ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ରୋଗୀଙ୍କ ମାଆ
  • ||

କନ୍ଧମାଳରେ ପହିଲି ଶୀତର ସ୍ପର୍ଶ

2/10/2018 at 2:59 PM

କନ୍ଧମାଳ ୨/୧୦ : ବର୍ଷ। ଛାଡିବା ପରେ ଏବେ ଫୁଲବାଣୀ ସମେତ ସମଗ୍ର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଇଁଛି ପହିଲି ଶୀତ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଫୁଲବାଣୀ ସହରରେ ଘନ କୁହୁଡିର ଆସର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସକାଳେ ଘନ କୁହୁଡିର ଆସର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସକାଳ ୮ ଟା ଯାଏଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଘନ କୁହୁଡିର ଆସ୍ତରଣ । ଯୁଆଡେ ଚାହିଁବ କାକର ବିନ୍ଦୁରେ ଝଲସୁଛି ଘାସ ଗାଲିଚା । ପହିଲି ଶୀତର ସ୍ପର୍ଶରେ ଫୁଲବାଣୀ ସହରବାସୀ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ମତୁଆଲା ।
ସମସ୍ତେ ଶୀତର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି । ପିଲାଠୁ ବୁଢା ସମେସ୍ତ ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲେଣି ଯୋଗ ସାଙ୍ଗକୁ ମର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ୍ ୱାର୍କ । ସେପଟେ ଚା ଦୋକାନରେ ମଧ୍ୟ ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।
ଆଗକୁ ଆସିବ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ । କି ଦିନ କି ରାତି ସବୁବଳେ ଶୀତର ଚାଦର ମଧ୍ୟରେ ଘୋଡାଇ ହେବ ପୁରା ଜିଲ୍ଲା । ସେ ନେଇ ଏବେ ଶୀତକୁ ବେଶ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ସହରବାସୀ ।
କେବଳ ଫୁଲବାଣୀ ନୁହେଁ ଦାରିଙ୍ଗବାଡି, ବାଲିଗୁଡା, ଜି.ଉଦୟଗିରି, ତୁମୁଡିବନ୍ଧ, କୋଟଗଡ, ବେଲଘର ଆଦି ଅଂଚଳରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ କୁହୁଡି ପଡିବା ସହ ଥଣ୍ଡା ଟିକେ ଟିକେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି । ଗତବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ଚଳିତବର୍ଷ ଶିଘ୍ର ଥଣ୍ଡା ଆସିଗଲା ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ସହରବାସୀ ଆଉ ତାର ମଜା ବି ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts