Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପତ୍ତା ମିଳୁନାହିଁ ସେମାନଙ୍କର – ଦିଲ୍ଲୀର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି ସାରା ଦେଶକୁ

8/12/2019 at 9:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୧୨ – ଦିଲ୍ଲୀର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଆଜି ସାରା ଦେଶକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି । ମୃତାହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ବିହାରର। ଆଉ ଏହି ଶ୍ରମିକଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିଖୋଜି ବିବ୍ରତ ହୋଇଯାଉଥିଲେ। । ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟ ସଂପର୍କିୟଙ୍କ ଖୋଜଖବର ମିଳୁନାହିଁ।

ଭିଓ ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ମହିଳାମାନେ। କାହାର ପୁଅ କାହାର ସ୍ବାମୀ । ପତ୍ତା ମିଳୁନାହିଁ ସେମାନଙ୍କର। ସେମାନେ କେବଳ ଏତିକି ଜାଣିଥିଲେ ଅନାଜମଣ୍ଡିର  ଏହି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ସେମାନେ କାମ କରୁଥିଲେ। ମାତ୍ର କିଛି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଦିନରାତି ସେହି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ପଡ଼ିରହିଥାନ୍ତି ଶ୍ରମିକମାନେ। ଆଉ ଆଜି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିଳିଦେଲା। ନିଆଁର ଧୁଆଁରେ ସେମାନେ କେଉଁଠି ହଜିଗଲେ ଖୋଜି ପାଉନାହାନ୍ତି।  

ଆହତମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ୫ଟି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସଂପର୍କିୟମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଖୋଜିଥିଲେ ପାଇନଥିଲେ। ଏ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଦୌଡ଼ିଦୌଡ଼ି ସଂପର୍କିୟମାନେ ବିବ୍ରତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏପରିକି କିଛି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଦେଖିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କିୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଲା। କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଆଉ ଖୋଜ ଖବର ପାଇନଥିଲେ।

ପଡ଼ୋଶୀମାନେ ଦେଖୁଥିଲେ କିଛି କରିପାରୁନଥିଲେ। ପାଖ ଘରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା ଆଉ ଘର ଭିତରୁ ଚିତ୍କାର ଶୁଭୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଭିତରକୁ ଯିବା ଲାଗି ନଥିଲା ରାସ୍ତା। ବାହାରୁ ଲୋକେ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଧୂଆଁ ଯେତେଯେତେ ବଢ଼ିଥିଲା ଭିତରର ଚିତ୍କାର ଧିରେ ଧିରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

   Related Posts