Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା, SIT ତଦନ୍ତରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ- ବିଜେଡି
  • ||
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||

ଆର୍ମି କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ : ୮ଟି ଦମକଳ ଗାଡି ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲେ

31/05/2020 at 1:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୫ : ଦିଲ୍ଲୀ କେଣ୍ଟ ସଦର ବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ସେନା କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ହଠାତ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା | ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୪୫ ମିନିଟ ପରେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା | ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲେ | ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସମୟରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ବନ୍ଦ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଫଳରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଭିତରେ କେହି ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ | ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ସେନା ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ତେବେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ପୋଲିସ, ସେନା ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ମିଳିତ ଭାବେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ଥିବା ଜିନିଷ ପୋଡି ଯାଇଛି |

ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସକାଳ ପାଖାପାଖି ୯ଟା ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ କେଣ୍ଟ ସ୍ଥିତ ସଦର ବଜାର ସ୍ଥିତ ସେନା କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା | ସୂଚନା ପାଇ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର ଦୁଇଟି ଟିମ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଟିମ ପହଞ୍ଚି କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ନିକଟସ୍ଥ କୋଠା ଖାଲି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର ଦୁଇଟି ଟେଣ୍ଡର ନିଆଁ ଲିଭାବରେ ଅସମର୍ଥ ହେବା ପରେ ଆଉ ୬ଟି ଟେଣ୍ଡର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୪୫ ମିନିଟ ପରେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା |

ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣାରେ କେହି ଆହତ ହୋଇନାହାନ୍ତି | ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ପତା କରିବା ସହ ହୋଇଥିବା କ୍ଷତିର ଆକଳନ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମେ ୨୬ ତାରିଖରେ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ବିକାଶପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଫିସରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା | ସୂଚନା ପାଇ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ଅଫିସରେ ଥିବା ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା | ଘଟଣାରେ ମୂରାରୀଲାଲ ନାମକ ଜଣେ ଦମକଳ ଅଧିକାରୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ |

   Related Posts