Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ନେଇଥିଲେ ୭୫ ହଜାର, ଦେଲେନି ଚାକିରି, ଆରଟିଓଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ମାମଲା…

24/02/2020 at 8:46 PM

ନରଙ୍ଗପୁର୨୪/୨: ନବରଙ୍ଗପୁର ଆର.ଟି.ଓ Ganeswara kauanra ଙ୍କ ଲାଞ୍ଚ କାରବାର ଘଟଣା ଦାଣ୍ଡରେ ପଡି ହାଟରେ ଗଡିବା ପରେ ଏବେ ଯାଇ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସରେ ଅସ୍ଥାୟୀ କର୍ମଚାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ହରିଜନ ଆରଟିଓଙ୍କ ବିରେ।ଧରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆର.ଟି.ଓ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ସହ ତାଙ୍କର ୧୬ ମାସର ବକେୟା ଦରମା ଦେଉନଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି।

ସେ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ଆର.ଟି.ଓ Ganeswara kaunara ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ଯୁକ୍ତିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ନମ୍ବରରୁ କଲ କରି ଲକ୍ଷ୍ମୀଧରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ୍ ଦେଉଥିବା ଏତେଲ।ରେ ଲେଖାଯାଇଛି । ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ହରିଜନ ସ୍ଥାନୀୟ ନବରଙ୍ଗପୁର ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସରେ ଅସ୍ଥାୟୀ କର୍ମଚାରୀ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆସୁଥିଲା।

ଆର.ଟି.ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ କର୍ମଚାରୀ ରୂପେ ରଖିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଠାରୁ ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ, ପରେ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବାପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ନିକଟରୁ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆର.ଟି.ଓ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି କରେଇନପାରିବାରୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଓ ତା ପରିବାର ଆର.ଟି.ଓ ଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମାଗିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଆର.ଟି.ଓ ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ମଧ୍ୟରେ ବାକ ଯୁକ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଏହି ସବୁ ଘଟଣା କ୍ରମକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ସୁଟିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଳିପକୁ ନବରଙ୍ଗପୁର ର ଯୁବ ଆଇନଜୀବୀ ଇମରାନ ସରିଫ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକରେ ଅପଲୋଡ କରି ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts