Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା: ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

6/09/2020 at 10:23 PM

ଡେରାଡୁନ୍‌ ୦୬/୦୯: ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ ପରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ମହେଶ ନେଗି ଓ ପତ୍ନୀ ରୀତା ନେଗିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ । ନେହେରୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମହେଶ ନେଗିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ଓ ମାମଲା ରଫାଦଫା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ନେଇ ରୀତା ନେଗିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀଙ୍କ ଗିରଫ ସ୍ଥଗିତ କରିବା ସହ ସେ ଆବେଦନ କରିଥିବା ରିଟ୍‌ ପିଟିସନ ଉପରେ ଉତ୍ତର ରଖିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ । ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଡେରାଡୁନ୍‌ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ମିଥ୍ୟା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରୁଥିବା ନେଇ ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀ ବିଧାୟକ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ନେଇ ସେହିଦିନ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋ​‌ଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଥିଲେ । ୧୬ ଅଗଷ୍ଟରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଥାନାରେ କାଉଣ୍ଟର କେସ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ବିଧାୟକ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସହ ତାଙ୍କ ଛୁଆର ବାପା ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ ମହିଳା ।

   Related Posts