Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଉପରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ, ଆପ୍ ବିଧାୟକ ରାଘବ ଚଢାଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR

29/03/2020 at 2:55 PM

ନୋଏଡା ୨୯।୩: ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି (ଆପ୍) ବିଧାୟକ ରାଘବ ଚଢାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବାରୁ ରାଘବ ଚଢାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ନୋଏଡାରେ ଓକିଲ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଟେଲ ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ।
ରାଘବ ଚଢା ଦିଲ୍ଲୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନଗରରୁ ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି । ନୋଏଡାରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ୟୁପି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ପଳାଇ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମାଡପିଟ୍ କରାଉଥିବା ରାଘବ ଚଢା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ରାଘବ ଚଢା ଏକ ଟ୍ବିଟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପରେ କାମ ବନ୍ଦ ହେତୁ ହଜାର ହଜାର ଶ୍ରମିକ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ପଳାୟନ କରୁଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀର ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଘେରରେ ରହିଛି । ଶନିବାର ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଜେପି ସରକାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।
ଯେତେବେଳେ ପଳାୟନକୁ ନେଇ କେଜ୍ରିୱାଲ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଦିଆ ବାହାରିଥିଲେ । ସିସୋଦିଆ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋତେ ଦୁଃଖ ଲାଗୁଛି କି କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ରାଜନୈତିକରଣ କରୁଛନ୍ତି । ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସରକାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଓ ପାଣି କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ପଳାଉଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଏକଜୁଟ୍ ହୋଇ ଦେଶକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ସମୟ, ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରିବାର ସମୟ ନୁହେଁ ।

   Related Posts