Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିୟମ ନ ମାନିଲେ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଫାଇନ୍: ସିପି

27/05/2020 at 8:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୭/୫: କରୋନା ଯାଇନି ଏବେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଏଣିକି ଟ୍ବିନ୍ ସିଟିରେ ପୁଣି କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ ଲକ୍ ଡାଉନ ନିୟମ । ଦୋକାନ ବଜାରରେ ଭିଡ ଜମୁଥିବାରୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଅଧିକ ପାଳନ କରିବା ସହ, ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହେବ । ନହେଲେ ଫାଇନ୍  ସହ ଦଣ୍ଡବିଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ଚେତାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର । ସେହିପରି ଆଗକୁ ଟ୍ବିନ୍  ସିଟିରେ ରାତି ୯ରୁ ସକାଳ ୭ ଯାଏଁ କର୍ଫ୍ୟୁ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କମିଶନର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । 

ଏ ନେଇ ବଜାର କମିଟି ସହ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ଆଲୋଚନା କରିବ । ଡାକବାଜି ଯନ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କମିଶନର ସୁଧାଂଶୁ ଷଡଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି । ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିୟମ ଉଲଂଘନ କଲେ ଜରିମାନା ଆଦାୟ ହେବ ବୋଲି ସିପି କହିଛନ୍ତି। ଲକ୍‌ଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କଲେ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରେସମିଟ୍‌ରେ ସିପି ସୁଧାଂଶୁ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts