Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିୟମ ନ ମାନିଲେ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଫାଇନ୍: ସିପି

27/05/2020 at 8:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୭/୫: କରୋନା ଯାଇନି ଏବେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଏଣିକି ଟ୍ବିନ୍ ସିଟିରେ ପୁଣି କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ ଲକ୍ ଡାଉନ ନିୟମ । ଦୋକାନ ବଜାରରେ ଭିଡ ଜମୁଥିବାରୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଅଧିକ ପାଳନ କରିବା ସହ, ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହେବ । ନହେଲେ ଫାଇନ୍  ସହ ଦଣ୍ଡବିଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ଚେତାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିଶନର । ସେହିପରି ଆଗକୁ ଟ୍ବିନ୍  ସିଟିରେ ରାତି ୯ରୁ ସକାଳ ୭ ଯାଏଁ କର୍ଫ୍ୟୁ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କମିଶନର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । 

ଏ ନେଇ ବଜାର କମିଟି ସହ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ଆଲୋଚନା କରିବ । ଡାକବାଜି ଯନ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କମିଶନର ସୁଧାଂଶୁ ଷଡଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି । ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିୟମ ଉଲଂଘନ କଲେ ଜରିମାନା ଆଦାୟ ହେବ ବୋଲି ସିପି କହିଛନ୍ତି। ଲକ୍‌ଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କଲେ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରେସମିଟ୍‌ରେ ସିପି ସୁଧାଂଶୁ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts