Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଚିତି ମାରିଲା ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଶେଷରେ ଅପରେସନ୍‌ କଲେ ଡାକ୍ତର, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ପୂରା ଦୃଶ୍ୟ

3/03/2020 at 6:13 PM

କଟକ୩/୩: ମାଛ ଖାଉ ଖାଉ ତଣ୍ଟିରେ କଣ୍ଟା ଲାଗିଯିବା, ଆଉ ସେଥିପାଇ ମଣିଷ କଲବଲ ହୋଇଥିବା କଥା ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ କିମ୍ବା ଅଙ୍ଗେ ନିମ୍ଭେଇଥିବେ । କୁମ୍ଭୀର ବା ହରିଣ ଖାଇବାକୁ ଯାଇ ଅଜଗର ସାପର ପେଟ ଫାଟିବା ମଧ୍ୟ ଆଗରୁ ଘଟିଛି । ଆଜି ସେହିଭଳି ଏକ ଖବର ଘଟିଛି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ବାଙ୍କୀରେ । ଗୋଟେ ଝିଟିପିଟିକୁ ଗିଳୁଥିବା ବେଳେ କେମିତି ଫସିଚି ସାପ।

ଏ ହେଉଛି ଏକ କାଉଡିଆ ଚିତି ସାପ । ବାଙ୍କୀର ଦୁର୍ଗା ପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର ଗତକାଲି ରାତିରେ ନିଜ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ଏହି ସାପଟି ଭାବିଥିଲା ଯେ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଥିବା ଝିଟିପିଟିକୁ ସେ ଖାଇବ । କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ବି ଭାବିନଥିଲା ଯେ, ଏଥିପାଇଁ ତାକୁ ଓୟୁଏଟି ଅପରେସନ ଟେବୁଲକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିବ ।ଝିଟିପିଟି କୁ ଗିଳୁଥିବା ବେଳେ ସାପର ତଳପଟ ପାଟିକୁ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ କଣା କରି ଫୁଟାଇ ଦେଇଥିଲା ଝିଟିପିଟି, ଆଉ ସେଇଠି ଅଟକି ଯାଇଥିଲା । ନା ସାପ ଝିଟିପିଟିକୁ ଗିଳିପାରିଥିଲା ନା ଝିଟିପିଟି ସାପ ପାଟିରୁ ମୁକୁଳିପାରିଥିଲା । ଦେଖନ୍ତୁ…

ଆଜି ସକାଳେ ଦୁର୍ଗା ପ୍ରସାଦ ଦୋକାନ ଖୋଲିବା ପରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।ସେ ନିଜେ ଜଣେ ସ୍ନେକ ହେଲ୍ପ ଲାଇନର ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥିବାରୁ  ସାପକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଥିଲେ , ଆଉ ତୁରନ୍ତ ସ୍ନେକ ହେଲ୍ପ ଲାଇନର ସଂଯୋଜକ ଲଳିତ ମୋହନ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ସାପକୁ ଧରି ଭୁବନେଶ୍ବର ଓୟୁଏଟି ସ୍ଥିତ ଭେଟେରିନାରୀ କଲେଜ ଆସିଥିଲେ ।ଓୟୁଏଟି ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ କ୍ଲିନିକ ରେ ସାପ ଟିର ପ୍ରଥମେ ଏକ୍ସରେ ହେବା ପରେ ପ୍ରଫେସର ଡାକ୍ତର ବିଶ୍ବଦୀପ ଜେନା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ଝିଟିପିଟିର ମୁଣ୍ଡକୁ କାଟି ବାହାର କରିବା ପରେ, କ୍ଷତ ସ୍ଥାନକୁ ଭଲ ଭାବେ ସଫା କରି ଔଷଧ ଲଗାଇ ସିଲେଇ କରାଯାଇଥିଲା । ସାପଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ  ଚଳ ପ୍ରଚଳ କରୁଥିଲେ ହେଁ ଦେଢ ଇଞ୍ଚର କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବାରୁ ଆଗାମୀ ୩-୪ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସ୍ନେକ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ ର ସମ୍ପାଦକ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ମଲ୍ଲିକ ।

   Related Posts