Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବଢ଼ି ଚାଲିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଆଜିଠାରୁ ମେ ପହିଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆଜି ପବିତ୍ର ମହାବିଷୁବ ସଂକ୍ରାନ୍ତି : ମା ଶାରଳାଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗୁ ହେଲା ୧୪୪ ଧାରା, ନୀତି ସମ୍ପନ୍ନ କରିବେ ସେବାୟତ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନକୁ ନୂଆ ଅତିଥି, ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମା ହେଲା ବାଘୁଣୀ ମେଘା
  • ||
  • ୨ହଜାର ଟପିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨୬୭ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଟାଇଟଲ୍ ବିବାଦରେ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’, ସହର ନାମ ବଦନାମ ହେଉଛି କହି ବଦଳାଇବାକୁ ଦାବି କଲେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ

9/03/2021 at 1:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୦୩: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’ ଘୋଷଣା ପରଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ।  ‘ପଦ୍ମାବତ’ ପରି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ମଧ୍ୟକୁ ଆସିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଅମିନ ପଟେଲ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହାଦ୍ୱାରା କାଠିୟାୱାଡ ସହରର ନାମ ବଦନାମ ହେଉଛି।

Gangubai Kathiawadi' teaser: Alia Bhatt's transformation is fabulous |  Deccan Herald

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅମିନ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି କାମାଠୀପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି । ଏହା ୧୦୫୦ ଭଳି ନୁହେଁ । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ବିଭିନ୍ନ ବୃତ୍ତିରେ ଯାଉଛନ୍ତି । କାଠିଆୱାଡ ସହରର ନାମ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଖରାପ ହେଉଛି । ଫିଲ୍ମର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଲୋଡିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ କାମାଠୀପୁର ବାସିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୦ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଇତିହାସକୁ ଫିଲ୍ମରେ ଭୁଲ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମଟିକୁ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ସେମାନେ ଅନୁମତି ଦେବେ ନାହିଁ ।

Gangubai Kathiawadi Teaser Gets A Shout Out From Shah Rukh Khan, Akshay  Kumar, Priyanka Chopra And Other Stars

ଫିଲ୍ମ ‘ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’ ୧୯୬୦ ମସିହାର ମୁମ୍ବାଇର କାମାଠୀପୁରା ରେଡ୍ ଲାଇଟ୍ ଅଞ୍ଚଳର କାହାଣୀ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଲିଆ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ହୁସେନ୍ ଜୈଦୀଙ୍କ ବହି ‘ମାଫିଆ କୁଇନ୍ସ ଅଫ୍ ମୁମ୍ବାଇ’ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଗାଙ୍ଗୁବାଇର ପ୍ରକୃତ ନାମ ଥିଲା ହରଜିବନଦାସ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଗୁଜୁରାଟର କାଠିଆୱାଡରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ରମନିଲ ଲାଲଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ । ରାମନିଲ ତାଙ୍କୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବେଶ୍ୟାଳୟରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ହରଜୀବନଦାସରୁ କୋଠେୱାଲି ଗାଙ୍ଗୁବାଇ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts