Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ସିଏଏ ଓ ଏନ୍‌ଆର୍‌ସିକୁ ନେଇ ତେଜିଲା ରାଜନୀତି, ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ

14/01/2020 at 5:28 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୧୪/୧: ସିଏଏ ଓ ଏନ୍‌ଆର୍‌ସି ନିୟମକୁ ନେଇ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ତେଜିଲା ରାଜନୀତି। ଏହି ନିୟମକୁ ବିରୋଧ କରି ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିବା ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନେ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ମୁସ୍‌ଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାଣି ନେଇ ବିଜେପି ସମର୍ଥିତ କର୍ମୀମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ପୋଲିସର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଥମିଥିଲା। ରାତ୍ରି ୧୦ ଟାରେ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ ଛକଠାରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଟି ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍‌ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। 

ତେବେ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ବଜାରର ଛକ ଛକରେ ପୋଲିସ୍‌ କର୍ମୀମାନେ ଜଗି ରହିଥିଲେ। ମସ୍‌ଜିଦ ପଡା ଓ ଘାଷିପଡା ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ସହ ଶୀତଲ ଲଢେଇ ଚାଲିଥିଲା ମଙ୍ଗଳବାର ଅର୍ଥାତ ଆଜି ଦିନ ୧୨ଟାରୁ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମାଧ୍ୟରେ ପଥର ମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା। ଜଟିଳ ପରସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାରୁ ପୋଲିସ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃଦୁ ଲାଠି ଚାଳନା କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରୁ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ଲୋକମାନେ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନ୍ଦରଗଡର ଏସପି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି  ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍କ କରି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts