Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

19/07/2019 at 8:29 PM

ଡୁନ: ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ଇନ୍ଦୋର ରୋଡର ସୁଖମୟାଙ୍କ ସହ ନେହରୁ କଲୋନୀର ନୌକାଦୌଡୱାଲା ନିବାସୀ ସୂରଜ ଥପ୍ପାଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରାୟ ୬ ମାସ ପୂର୍ବେ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା। ତିଥି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥାନ୍ତା। ତେବେ ଉଭୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକର କାରଣ ମଧ୍ୟ ତାଜ୍ଜୁବ କଲାଭଳି। କାରଣ ସୂରଜ ନିଶାଭ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା, ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସୁଖମୟା ପ୍ରାୟ ଚିନ୍ତିତ ରହିବା ସହ ଶେଷରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା।

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୂରଜ ଓ ସୁଖମୟା ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଯାହା ସମାଧାନ ନ ହୋଇ ପାରିବାରୁ ସୁଖମୟା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ବେଳେ ଘରେ ଗଳାରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ପରିବାର ଲୋକେ ଦେଖି ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ସେପଟେ ସୁଖମୟାର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସୂରଜ ହତାସ ହୋଇପଡିଥିଲା। ଅପରାହ୍ଣ ପ୍ରା ୩ଟା ବେଳେ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଏକ ଓଢଣୀକୁ ଫନ୍ଦା କରି ଗଳାରେ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଘଟଣା ଉଭୟ ପରିବାରରେ ଦୁଃଖ ଖେଳାଇ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସାମାନ୍ୟ ନିଶାଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁ ବିବାହ ପୂ୍ର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି।  

   Related Posts