Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଫେଭିକ୍ୱିକ ଦାଦିଙ୍କର ପରଲୋକ, ୮୫ ବର୍ଷରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ରେଡ୍‌ ସିନେମାରେ ପୁଷ୍ପା ଯୋଶୀ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

29/11/2019 at 5:03 PM

ମୁମ୍ବାଇ – ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଷ୍ପା ଯୋଶୀ ୮୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସିନେମା ବ୍ଲାକ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାରରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୮୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଟିଭିସିଏସ୍‌ରେ ସେ ଫେଭିକ୍ୱିକ ଦାଦି ଭାବେ ବେଶ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ ।

ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍‌ କଳାକାର ଓ ନିର୍ଦେଶକ ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ନେଇ ନିର୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତା ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ବି ଥାଅ ପୁଷ୍ପା ତମେ ଏହି ପରି ହସ ଖୁସୀ ବାଣ୍ଟୁ ଥାଉ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

କାଷ୍ଟି ନିର୍ଦେଶକ ଶିଖା ପ୍ରଦୀପ ବି ନିଜ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଭାବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପାଦ ଥାପିବାପରେ ଏତେ ସିନେମା ଓ ସିରିଏଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛ ବୋଲି ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts