Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ନାମୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଲା ଗଞ୍ଜେଇ ଖାଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ

25/11/2019 at 6:47 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ :  ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ନାମୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ଥିବା ଜନୈକା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଡାକ୍ତର ସୋନମ ମୋର ନାମରେ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି। ସେ ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ଡ୍ରଗ୍ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଲାଗି ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏବେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୃତ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ସୋନମଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡା. ଶିଖର ମୋରଙ୍କର ଗତ କିଛିମାସ ହେଲା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ସହ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ ଓ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋନମ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତିକରୁଥିଲେ। ସେ ଫୋର୍ଟିସ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ପ୍ରାୟ ୧୮ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଚାକିରୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଘରେ ଏକାକୀ ରହୁଥିଲେ।

ଡା.ସୋନମ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରୁ ସେକ୍ଟର-୪୩ସ୍ଥିତ ୧୨୦୮ ନମ୍ବର ଘରର ତଳମହଲାକୁ ଭଡାରେ ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ତେବେ ନିକଟରେ ସେ ଇଞ୍ଜକ୍ସନରେ ନିଶା ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୋନମ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ କୋଲକାତା ନିବାସୀ ଡା. ଶିଖର ମୋରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୋନମଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଡାକ୍ତର ମୋର ଗଞ୍ଜେଇ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ଓ ଏହି ନିଶା ଯୋଗୁ ସେ ସୋନମକୁ ବି ନିଶା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଏଣୁ ସୋନମ ଗଞ୍ଜେଇ ନିଶାରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଏମସ୍ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପରେ ଘଟଣା ଜଣାପଡିଥିଲା।

ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସର ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଶିଖର ଓ ସୋନମଙ୍କ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ଶିଖରଙ୍କ ମା ସୋନମଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ ଓ ଶେଷରେ ଶିଖର ସୋନମଙ୍କ ସହ ରହିବେନି ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସୋନମ ଫୋର୍ଟିସ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଏଣୁ ସେ ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଏକାକୀ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତ ଲୋକ ଥାନାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଲାଗି ଉସକାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଏବେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts