Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଗରିବମାନେ ଅଟୋରେ ବସିଲେ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଭଡ଼ା : ମୁମ୍ବାଇର ମହିଳା ଅଟୋ ଚାଳକଙ୍କୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚା

22/04/2020 at 11:20 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଦେଶବ୍ୟାପି ଜାରି ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି। ଯାତାୟତର ସମସ୍ତ ମାଧ୍ୟମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବା ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଏମରଜେନ୍ସିରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ମହିଳା ଅଟୋରିକ୍ସା ଚାଳକ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ମହିଳା ଅଟୋରିକ୍ସା ଚାଳକଙ୍କ ନାଁ ଶୀତଲ୍। ସେ କୁହନ୍ତି ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ ପାଇଁ ଅଟୋରିକ୍ସା ଚଲାଉଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଅଟୋରେ ଯାତ୍ରା କରାଉଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହେଉଥିବା ଦେଖି ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେକେସଣସି ସ୍ଥାନରୁ ନେବା ଆଣିବା କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି କାମ ସେବା କାମ ଭଳି ଅଟେ।

ଶୀତଲ୍ ଦିନସାରା ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ନିଜ ଅଟୋରିକ୍ସା ଚଲାନ୍ତି। ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଠିକଣାରେ ପହଞ୍ଚାଇଲେ ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଥାଏ। ଶୀତଲଙ୍କ ପରି ମହିଳା ବାସ୍ତବରେ ଏଭଳି ସଙ୍କଟମୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟକ ହେଉଛନ୍ତି।

   Related Posts