Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ମାତ୍ର ଟଙ୍କାଟିଏ ଦେଇ ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ Hero-TVS ଓ Honda ବାଇକ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଅଫର୍

24/09/2020 at 11:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୯ : ପାର୍ବଣ ଋତୁ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଟୋ କମ୍ପାନୀ ତଥା ବ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଅଫର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଫେଡେରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଭଳି ଗୋଟିଏ ଅଫର ଆଣିଛି । କେବଳ ଗୋଟିଏ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଆପଣ ବାଇକ ନେଇପାରିବେ । ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ହିରୋ ମୋଟୋ କର୍ପ, ହୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଟିଭିଏସ୍ ର ପ୍ରିୟ ବାଇକ୍ କିଣିପାରିବେ । ଏହି ସୁବିଧା ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ୯୪୭ଟି ଶୋ’ରୁମରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ୫ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସ ବ୍ୟାକ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଏହାସହ କୌଣସି ପ୍ରୋସେସିଂ ଫିସ ମଧ୍ୟ ରହିବ ନାହିଁ ।

ବ୍ୟାଙ୍କ ତରଫରୁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାକୁ ଯିବା ଦରକାର ନାହିଁ । ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡରେ EMI ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ଡକୁମେଣ୍ଟେସନ ବା କାଗଜପତ୍ର କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏହା ଅନଲାଇନ୍ ହେବ । ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ବସି କରିପାରିବେ ।

ଫେଡେରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୩,୬,୯ କିମ୍ବା ୧୨ ମାସର ପରିଶୋଧ ସମୟ ବା EMI ବାଛି ପାରିବେ। ଏହି ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଋଣ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଦେୟ ନିଆଯିବ ନାହିଁ । ଗ୍ରାହକମାନେ ହୋଣ୍ଡା ମୋଟର ସାଇକେଲର ୭୯୩ ଶୋ’ରୁମରେ ୫ ପ୍ରତିଶତ ନଗଦ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ ।

ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ 5676762 ନମ୍ବରରେ ଏସଏମଏସ କିମ୍ବା 7812900900 ନମ୍ବରରେ ମିସ କଲ କରିବାକୁ ହେବ | ଏହି ନମ୍ବର ଜରିଆରେ EMI ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ।

ଫେଡେରାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ୩୬ ହଜାର ଷ୍ଟୋରରେ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଉପରେ EMI ପେମେଂଟ ସୁବିଧା ରହିଛି । ଇ-କମର୍ସ ପୋର୍ଟାଲ ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ସପିଂ ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟରେ EMI ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଏନବିଏଫସି ଶ୍ରୀରାମ ସହରର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ପାଇଁ ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହିଭଳି ଅଫର ସୁବିଧା ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts