Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||
  • ଥରିଲା ପାକିସ୍ତାନ, ୪.୫ ତୀବ୍ରତାର ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସୋର : କଏଦୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବେକ ଓ ଆଖି ପତାରେ ରହିଛି କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ
  • ||

ନିଜ ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ବାପା, କୋର୍ଟରେ କହିଲା- ସେ ମୋର ଝିଅ ନ ଥିଲା, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ପାପ ପ୍ରଣୟର ଫଳ : ଅଦାଲତ ଶୁଣାଇଲେ ଫାଶୀଦଣ୍ଡ

29/12/2018 at 8:32 PM

ଭୋପାଳ ୨୯/୧୨- ନିଜ ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଅପରାଧରେ ଜଣେ ବାପାକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଅଦାଲତ । ଏଭଳି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଏବଂ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳରେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ପାଇଥିବା ବାପା ଅଦାଲତରେ ଯେଉଁ ବୟାନ ଦେଇଥିଲା ତାହା ଆହୁରି ସାଂଘାତିକ ।  ଏହି ମାମଲାର ବିଚାର ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଏହି ଜଲ୍ଲାଦ ବାପା ଅଦାଲତଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଯେ, ଯେଉଁ ନାବାଳିକା ଝିଅଟିକୁ ସେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା କରିଛି ପ୍ରକୃତରେ ସେ ତା ଔରସରୁ ଜନ୍ମ ହୋଇନାହିଁ । ତା ସ୍ତ୍ରୀର ପାପ ପ୍ରଣୟର ଫଳ ।

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଏପରି ବିଭତ୍ସ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା ଏହି ଜଲ୍ଲାଦ ବାପାର ନାଁ ହେଉଛି ଅଫଜଲ ଖାନ । ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଫଜଲ ତା ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସବୁବେଳେ ସନ୍ଦେହ କରିଆସୁଥିଲା । ସନ୍ଦେହ ଏପରି ସ୍ଥରକୁ ଯାଇଥିଲା ଯେ, ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ତା ଔରସର ନୁହେଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ  ୬ ବର୍ଷର ନିଜ ଝିଅକୁ ବରାବର ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିଲା ।

୨୦୧୭ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ  ୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକ ଝିଅକୁ ମୁମୁର୍ଷୂ ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ହସପିଟାଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ହେଲେ ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା  ନାବାଳିକାଟିର ହସପିଟାଲରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ ନାବାଳିକାର ବାପା ଅଫଜଲକୁ ସନ୍ଦେହକୁ ଆଣିଥିଲା । ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରାଉଚରା କରି ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲା । ହେଲେ ନାବାଳିକାର ମାଆ ସବୁକଥା ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଥିଲା । ନାବାଳିକା ଝିଅ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାପରେ ତା ପିତା ଅଫଜଲ ହିଁ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉଧ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାର ସେ ସାକ୍ଷୀବୋଲି ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଥିଲା । ପୋଲିସ ଅଫଜଲକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ଭୋପାଳର ଏକ ବିଶେଷ ଅଦାଲତ ଏହି ଘଟଣାକୁ ରେରେଷ୍ଟ ଅଫ ରେର୍‌ ମାମଲାର ଆଖ୍ୟା ଦେବା ସହ ଅଫଜଲକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts