Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୧୫ ବର୍ଷ ଧରି ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ବାପା, ଚୁପ୍ ରହିବା ପାଇଁ ଧମକ ବି ଦେଉଥିଲା ମା’

20/08/2019 at 10:58 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୦|୮: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ କାମୁକ ବାପା ନିଜର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଦୀର୍ଘ ୧୫ବର୍ଷ ଧରି ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ ବାପା ଏଭଳି କୁତ୍ସିତ କାମ କରିବା ସହ ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣା ସେତେବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଆଶା ଜ୍ୟୋତି କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଏକ ଚିଠି ଆସିଥିଲା । ଚିଠିରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଦୁଇ ଉଭଣୀ ଲେଖି ଜଣାଇବା ସହ କାମୁକ ବାପା ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ।

ଏଭଳି ଚିଠି ମିଳିବା ପରେ ଆଶା ଜ୍ୟୋତି କେନ୍ଦ୍ର ଟିମ୍ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ସିଡବ୍ଲୁସି ନିକଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସିଡବ୍ଲୁସିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଜଣେ ଠିକାଦାର । ସେ ଦୀର୍ଘ ୧୫ବର୍ଷ ଧରି ନିଜର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଥିଲେ । ବଡ ଝିଅର ବୟସ ୨୫ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସାନ ଝିଅର ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସ କାମୁକ ବାପା ବିରୋଧରେ ଧାରା ପୋକ୍ସୋ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ପୀଡିତା ଯୁବତୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ବାପାଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲେ । ମୁହଁ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ମା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ବାପାଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ପାଇଁ ବଡ ଝିଅ ୫ରୁ ୬ଥର ଗର୍ଭବତୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ତାଙ୍କ ମାଆ ଔଷଧ ଦେଇ ତାଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ କରାଇବା ସହ ମୁହଁ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଫେରାର ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts