Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବାପା ମା’ଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲେ ପୁଅ ବୋହୁ

9/03/2019 at 6:01 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୯/୩ : ସଂପତ୍ତି ପାଇଁ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲା ପୁଅ । ଅତି ଅମାନୁସିକ ଭାବେ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ପୁଅ ଓ ବୋହୁ । ଜୟପୁର ଜୟନଗରରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ସାରା ସହରରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସେପଟେ କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଜଣେ ଜହ୍ଲାଦ ପୁଅ ମାକୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ମାଟିରେ ଶବକୁ ପୋତି ଦେବା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।….


ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ସଂପତ୍ତି ପାଇଁ ବାପା ମାଆକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲେ ପୁଅ ଓ ବୋହୁ । ଏପରି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜୟପୁର ଜୟନଗରରେ ।ମୃତକ ମାନେ ହେଲେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏମ୍.କେ.ରେହମାନ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହାଫିଜ ବିବି । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଏକମାତ୍ର ପୁଅ ଓ ବୋହୁ ଏମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରକୁ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସକାଳେ ଏମାନଙ୍କ ଘର କବାଟ ଖୋଲାଥିବା ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଘରେ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ପଡୋଶୀ । ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଏକ ରକ୍ତ ଭିଜା ଟାଙ୍ଗିଆ ଜବତ କରିଥିଲା । ଜୟପୁର ଓ ବୋରୁଗୁମା ଏସ୍ଡିପିଓଙ୍କ ନେୃତ୍ବରେ ଦୁଇଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।ଘରୁ ଟଙ୍କା କିମ୍ବା ସୁନା ଲୁଟ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ଜଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ କିଏ କାହିଁକି ଏମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସେନେଇ ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ତେବେ ପ୍ରଥମରୁ ପୁଅ ବୋହୁଙ୍କ ବୟାନରେ ତଳମେଳ ରହୁ ନଥିବାରୁ ଏମାନେ ହିଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ନେଇ ସଂଦେହ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରାଯିବା ପରେ ସଂପତ୍ତି ପାଇଁ ଏମାନେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମାନିଯାଇଛନ୍ତି ।


ସେପଟେ କଳାହାଣ୍ଡି କୋକସାରା ତୁନ ଗାଁରେ ଜଣେ ଜହ୍ଲାଦ ମଦୁଆ ପୁଅ ତାର ବିଧବା ମା ଲଙ୍ଗା ବେୱାକୁ ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଡାକ୍ତର । ହେଲେ ପୁଅ ରମେଶ ମାକୁ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା । ଗତ ୭ ତାରିଖରେ ଲଙ୍କା ବେୱାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବାରୁ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ମାଟି ଖୋଳି ଶବ ପୋତି ଦେଇଥିଲା ରମେଶ । ତେବେ ପୋଲିସ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଖବର ପାଇ ମାଟି ଖୋଳି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି । ଫେରାର ରମେଶକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।


ଏହି ଦୁଇଟି ଘଟଣା ଆମ ସାମାଜିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଏବେ ବିରାଟ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି

   Related Posts