Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ବହୁ ସେବାୟତ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କେକେଆରକୁ ୨୦୫ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ଦେଲା ଆରସିବି
  • ||
  • କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ନିଜର ସବୁ ରାଲି ବାତିଲ କଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହେଉଛି ପ୍ରଶଂସା
  • ||
  • ଏପ୍ରିଲରେ ଭୟାବହ ରୂପ ନେଇଛି କରୋନା: ୧୮ ଦିନରେ ୨୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ : ନାବାଳକ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • JEE ମେନ୍‌ ୨୦୨୧ ସ୍ଥଗିତ, ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନେସନାଲ୍ ଟେଷ୍ଟିଂ ଏଜେନ୍ସିର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିନ୍ତା, ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ : ୪ରୁ ୫ ଗୁଣ ବଢିବ ବେଡ୍ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମିଳିଲାନି ଅମ୍ଳଜାନ, ଜୀବନ ହାରିଲେ ୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଜୟପୁର ସବ୍ ଜେଲରେ ରେଡ୍, ଏସ୍‌ପି ଓ ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସାମିଲ
  • ||

ମା ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁଅକୁ ଛୁରୀରେ କାଟି କାହିଁକି ମାରିଦେଲା ବାପା? କାରଣ ଜାଣିଲେ ଘୂରିଯିବ ମୁଣ୍ଡ

24/06/2019 at 7:17 PM

ରାଉରକେଲା୨୪|୫; ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସଂଦେହ କରି ନିଜ ୫ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମାରିଦେଲା ବାପା । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଆରଏସ କଲୋନୀରେ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଖଟରେ ଶୋଇଥିବା ପୁଅକୁ ଛୁରି ମାରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବାପା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ । ….

ଜନ୍ମ ହେବା ପରଠୁ ଯୋଉ ହାତ କୋଳେଇ କାଖେଇ ୫ବର୍ଷର କରିଥିଲା ।  ସେଇ ହାତକୁ ପୁଣି ନିଜ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେବାକୁ ୫ମିନିଟ୍‌ ବି ସମୟ ଲାଗିଲାନି । ବାପାର ସ୍ନେହ ଭରା ହୃଦୟ ହଠାତ୍‌ ଏତେ କ୍ରୁର ହୋଇଗଲା କେମିତି ?  ବୁଝିଲା ବେଳକୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା,  ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସଂଦେହ କରି କ୍ରୋଧରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ । ଆଉ ରାଗ ସୁଝାଇଥିଲା ନିଜ ୫ବର୍ଷର ପୁଅ ଉପରେ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଗାଧୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଶୋଇବା ଖଟରୁ ପୁଅକୁ ଘୋଷାରି ଆଣି ଛୁରିରେ କାଟିଦେଲା ତା’ର ବେକକୁ । ଆଉ ସକାଳର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ଆଗରୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲା ଶିଶୁଟି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଆରଏସ କଲୋନୀ ବି ବ୍ଲକ୍‌ରେ । ପୁଅକୁ ମାରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପିତା ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଏବେ ଆଖିରୁ ତା’ର ଝରୁଛି ପଶ୍ଚାତାପର ଅଶ୍ରୁ ।

ପର ପରୁଷ ସହ ସ୍ତ୍ରୀର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ସଂଦେହ କରି ଆସୁଥିଲା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭିତରେ ବାରମ୍ବାର କଳି ଝଗଡ଼ା ବି ହେଉଥିଲା । ହେଲେ କେବଳ ସଂଦେହ କରି ରକ୍ତମୁଖା ଅନ୍ଧୁ ଦିନେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିବସିବ ସେକଥା ସମସ୍ତଙ୍କ କଳ୍ପନାର ବାହାରେ ଥିଲା ।

ପରିବାରରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳିରେ ବଳି ପଡ଼ିଲା ନିଷ୍ପାପ ଓ ନୀରିହ ଶିଶୁ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୁହୁଳୁଥିବା ସଂଦେହର ଧୂଆଁ, ଶେଷରେ ହଠାତ୍‌ ଜଳି ଉଠିଲା । ଆଉ ନିମିଷକ କ୍ରୋଧର ନିଆଁରେ ଜଳିପୋଡ଼ି ଛାରଖାର ହୋଇଗଲା ପୂରା ପରିବାର । ଏବେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନ୍ଧୁକୁ ଗିରଫ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । 

   Related Posts