Friday, October 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମା ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁଅକୁ ଛୁରୀରେ କାଟି କାହିଁକି ମାରିଦେଲା ବାପା? କାରଣ ଜାଣିଲେ ଘୂରିଯିବ ମୁଣ୍ଡ

ରାଉରକେଲା୨୪|୫; ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସଂଦେହ କରି ନିଜ ୫ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମାରିଦେଲା ବାପା । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଆରଏସ କଲୋନୀରେ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଖଟରେ ଶୋଇଥିବା ପୁଅକୁ ଛୁରି ମାରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବାପା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ । ….

ଜନ୍ମ ହେବା ପରଠୁ ଯୋଉ ହାତ କୋଳେଇ କାଖେଇ ୫ବର୍ଷର କରିଥିଲା ।  ସେଇ ହାତକୁ ପୁଣି ନିଜ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେବାକୁ ୫ମିନିଟ୍‌ ବି ସମୟ ଲାଗିଲାନି । ବାପାର ସ୍ନେହ ଭରା ହୃଦୟ ହଠାତ୍‌ ଏତେ କ୍ରୁର ହୋଇଗଲା କେମିତି ?  ବୁଝିଲା ବେଳକୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା,  ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସଂଦେହ କରି କ୍ରୋଧରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ । ଆଉ ରାଗ ସୁଝାଇଥିଲା ନିଜ ୫ବର୍ଷର ପୁଅ ଉପରେ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଗାଧୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଶୋଇବା ଖଟରୁ ପୁଅକୁ ଘୋଷାରି ଆଣି ଛୁରିରେ କାଟିଦେଲା ତା’ର ବେକକୁ । ଆଉ ସକାଳର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ଆଗରୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲା ଶିଶୁଟି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଉରକେଲା ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଆରଏସ କଲୋନୀ ବି ବ୍ଲକ୍‌ରେ । ପୁଅକୁ ମାରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପିତା ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଏବେ ଆଖିରୁ ତା’ର ଝରୁଛି ପଶ୍ଚାତାପର ଅଶ୍ରୁ ।

ପର ପରୁଷ ସହ ସ୍ତ୍ରୀର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ସଂଦେହ କରି ଆସୁଥିଲା ଅନ୍ଧୁ ଓରାମ୍‌ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭିତରେ ବାରମ୍ବାର କଳି ଝଗଡ଼ା ବି ହେଉଥିଲା । ହେଲେ କେବଳ ସଂଦେହ କରି ରକ୍ତମୁଖା ଅନ୍ଧୁ ଦିନେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିବସିବ ସେକଥା ସମସ୍ତଙ୍କ କଳ୍ପନାର ବାହାରେ ଥିଲା ।

ପରିବାରରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳିରେ ବଳି ପଡ଼ିଲା ନିଷ୍ପାପ ଓ ନୀରିହ ଶିଶୁ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୁହୁଳୁଥିବା ସଂଦେହର ଧୂଆଁ, ଶେଷରେ ହଠାତ୍‌ ଜଳି ଉଠିଲା । ଆଉ ନିମିଷକ କ୍ରୋଧର ନିଆଁରେ ଜଳିପୋଡ଼ି ଛାରଖାର ହୋଇଗଲା ପୂରା ପରିବାର । ଏବେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନ୍ଧୁକୁ ଗିରଫ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । 

210 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର