Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଶୋଇଥିବା ବାପା ଉପରେ ଅଜାଣତରେ ପରିସ୍ରା କରିଦେଲା ପୁଅ: ପୁଅର ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କଲା ବାପା

1/02/2019 at 1:07 PM

ସିଂହଭୂମି ୧/୨ : ଅପରାଧ ଦୁନିଆରେ ଏକ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ବାପା ନିଜ ୯ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛି | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ହତ୍ୟା ପରେ ପୁଅର ଶବକୁ ଘର ଠାରୁ ୨ କି:ମି ଦୂରରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା | ହତ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ହତ୍ୟା କାରଣ ହେଲା ୯ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଜାଣତରେ ବାପା ଉପରେ ପରିସ୍ରା କରିଦେଇଥିଲା | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବାପା ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଲା | ଘଟଣା ଘଟିଛି ଝାରଖଣ୍ଡର ସିଂହଭୂମି ଜିଲ୍ଲାରେ |


ଘଟଣା ଜାନୁଆରୀ ୨୨ ତାରିଖର | ୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜିତେନ୍ କେରି ରାତିରେ ସୋଇଥିବା ସମୟରେ ଅଜାଣତରେ ବାପା ଉପରେ ପରିସ୍ରା କରିଦେଇଥିଲା | ଏଥିରେ ବାପା ରାଗିଯାଇ ଜିତେନର ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ହତ୍ୟା ପରେ ପୁଅର ଶବକୁ ଘର ଠାରୁ ୨ କି:ମି ଦୂରରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା | ଘଟଣା ଜାନୁଆରୀ ୩୧ ତାରିଖରେ ଜଣାପଡିଥିଲା | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଭୁଜାଲି ଏବଂ ଜିତେନର ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଡ୍ରେସ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥିଲା |


ଏସଡ଼ିପିଓ ଅମର ପାଣ୍ଡ୍ୟା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଘଟଣା ଦିନ ଗାଁରେ ଏକ ଶ୍ରାଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଥିଲା | ଜିତେନ ନିଜର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଶ୍ରାଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯାଇଥିଲା | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜିତେନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ କଣ ପିଇଦେଇ ଆସିଥିଲା | ଏହାପରେ ରାତିରେ ଗଛ ତଳକୁ ପରିସ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା | ଗଛ ତଳେ ଜିତେନର ବାପା ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିଲା | ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲା | ଗଛ ତଳେ ଅନ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଜିତେନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ଦେଖି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ତା’ ଉପରେ ପରିସ୍ରା କରିଦେଇଥିଲା | ପରିସ୍ରା କରିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହଠାତ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଦରୁ ଉଠି ଜିତେନକୁ ଗୋଡ଼ାଇଥିଲା | ଜିତେନକୁ ଧରି ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ ମାରିଥିଲା | ମାଡ ମାରିବା ପରେ ଜିତେନ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏସବୁ ଦେଖି ଜିତେନର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ସେଠାରୁ ଦଉଡି ପଳାଇଥିଲେ |


ଜିତେନ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡିବାପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଖଲାଲ ବାନରାର ମନ ଶାନ୍ତି ହୋଇନଥିଲେ | ସେ ଏକ ଭୁଜାଲି ଆଣି ଜିତେନର ଗଳା କାଟି ଦେଇଥିଲା | ଗଳା କାଟିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଗାଁରୁ ୧କି:ମି: ଦୂରକୁ ନେଇ ଏକ ଶୂନଶାନ ଜାଗାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା | ସକାଳେ ପୋଲିସ ଜିତେନର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଖଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଖଲାଲ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରି ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲା |

   Related Posts